John Newman právě dnes vydává své druhé album „Revolve“!

John Newman právě dnes vydává své druhé album „Revolve“!

John Newman právě dnes vydává své druhé album „Revolve“!

Britský zpěvák John Newman je zpět! Téměř dva roky po vydání veleúspěšné debutové desky Tribute se vrací se svým druhým řadovým albem Revolve!

John Newman, který se v minulosti proslavil hity Love Me Again, Losing Sleep nebo Out Of My Head, svoji novinku natáčel střídavě v Miami, Los Angeles a Londýně. Aby měl na skládání a psaní nových písní klid a hlavně inspiraci, odstěhoval se v minulém roce se svým nejlepším kamarádem do LA. Ihned po příjezdu se ale oba vydali autem na cestu do Arizony, několik dní zůstali v podivném městě Flagstaff, několikrát se i pořádně opili a zajeli si i do Grand Canyonu. Všechny tyto zážitky Johnovi natolik otevřely mysl a daly inspiraci, že po návratu do LA mohl v klidu začít psát a skládat…

Pro natáčení nové desky zvolil John nový koncept, který mu poradil jeho kamarád Calvin Harris - vždy pracoval pouze na jedné písni a nezačal s další, dokud nebyl s výsledkem té předchozí stoprocentně spokojen. „Mým snem je, aby ‘Revolve‘ byl jako jeden smeč za druhým,“ uvádí Newman, který se netají tím, že je pyšný, jaké písně dokázal na své nové album složit. „Už se nemůžu dočkat, až nové songy zahraju naživo. Až mě uvidíte na pódiu, poznáte, jak moc ty písně miluju a jak zatraceně zbožňuju vystupovat,“ dodává na téma nového alba John.

 John Newman

Nová deska Revolve, kterou producentsky zastřešil například i Greg Kurstin, se na trhu objeví samozřejmě nejen digitálně, ale i na vinylu a dvou formátech CD. Základní verze bude obsahovat jedenáct písní, mezi kterými samozřejmě nechybí pilotní singl Come And Get It, který zpěvák představil na počátku léta a žhavá novinka Tiring Game, kterou zpěvák uvedl do rádií před pár týdny. Deluxe verze nabídne tři bonusové skladby navíc, a to včetně hitu Blame, který s Newmanem natočil již zmiňovaný Calvin Harris.

John Newman deskou Revolve potvrzuje svoje obrovské nadání psát nadčasové písně plné energie, emocí i velmi neotřelých hudebních nápadů. Jeho novinka je tak po právu jedním z nejočekávanějších titulů tohoto podzimu!

John Newman právě dnes vydává nové album “Revolve“. Nenechte si ujít desku, která opět vychází pod hlavičkou labelu Universal Music.