Jiří Štědroň vystoupí v Olomouci

Jiří Štědroň vystoupí v Olomouci

Jiří Štědroň vystoupí v Olomouci

Nadějná zpěvačka Johanka Kopačková: Robbie Williamsem vyměnila za Jiřího Štědroně

 

Jméno mladičké zpěvačky Johanky Kopačkové (14) jste ještě nejspíš nikdy neslyšeli a nic vám neříká. Měli byste si ho ale rychle zapamatovat. Zatím ještě navštěvuje tercii osmiletého gymnázia, už má za sebou zkušenosti, které by jí mohly závidět i dvakrát starší kolegyně. I když je jejím současným pěveckým kolegou Jiří Štědroň, se kterým již 12. června vystoupí v Divadle na Šantovce v Olomouci, má za sebou vystoupení s celosvětovou superstar Robbiem Williamsem.

 

„S panem Štědroněm se mi zpívá no jak to říct, velmi dobře je trpělivý a tolerantní k mým někdy nepřesnostem a zároveň nápomocný. Jenom nevím jako jemu se zpívá se mnou,“ krčí rameny Johanka. Nemusí se ale obávat. Pěvecký bard o ní mluví v superlativech. „Johanka je velice nadané dítě, jako s dítětem jsem s ní začal spolupracovat, hodila se do „popelkovského“ projektu. To, že je tam tenhle věkový rozdíl si vlastně neuvědomuju, taky proč bych měl, pro daný účel to je jenom dobře. Nápad byl můj, realizace společná, zatím to funguje, proč nepokračovat… Co bude dál ukáže čas. Plánuju sice rád, ale vždycky to tak docela nejde. Setkání s mládím pochopitelně nabíjejí, ale zároveň je třeba nepřekážet,“ říká zpěvák, který se nyní připravuje na červnové vystoupení. A i když by se dalo čekat, že to zvládne levou zadní, i on přiznává nervozitu.

 

„Těším se a zároveň mám trému. Asi bych ve svých letech už nemusel nic dokazovat, ani sobě ani jiným, převážná většina z toho, co mělo být řečeno, řečeno bylo, ale člověka to láká zkoušet pořád něco nového, pořád zkrátka tak trochu začínat a nekoukat se moc do občanky,“ dodává zpěvák.

Foto: Petr Sankot.

Kde se dají koupit lístky: Divadlo na Šantovce Olomouc

Kolik stojí: 250 a 300 Kč,-

Kdy je koncert,: 12.6.2015 v 19.00 hod.

kde je koncert : Divadlo na Šantovce, Olomouc