Jediná zahradní aukce u nás. Galerie Arthouse Hejtmánek

Jediná zahradní aukce u nás. Galerie Arthouse Hejtmánek

Jediná zahradní aukce u nás. Galerie Arthouse Hejtmánek

Jediná zahradní aukce u nás. Na licitaci v Arthouse Hejtmánek se chystá rozmanitá kolekce výtvarných děl i starožitností, výjimečná bude sekce historických zbraní.

 

Kolekce kvalitních výtvarných děl z 19. a 20. století, historické zbraně a starožitnosti, design, díla uměleckých řemesel i empírový nábytek. A také současné české umění. To vše se bude dražit ve čtvrtek 2. června od 15 hodin v už tradiční zahradní aukci galerie Arthouse Hejtmánek. Ta se jako jedna z mála u nás věnuje nejen obchodování s obrazy, ale na aukcích vždy nabízí i vybrané umělecké předměty a starožitný nábytek. Aukce zde také jako jediná probíhá venku - v malebné zahradě Arthouse Hejtmánek v pražské Bubenči.

Sběratelé budou moci licitovat o více než 200 uměleckých děl ze 13. až 21. století, celková vyvolávací cena přesáhne dvě desítky milionů korun. V pražské Bubenči, v rodinné galerii ARTHOUSE HEJTMÁNEK se už v těchto dnech připravuje dražba obrazů a vybraných uměleckých předmětů - jediná zahradní aukce u nás. Na licitaci se chystá rozmanitá kolekce výtvarných děl i starožitností, výjimečná bude sekce historických zbraní. To vše se bude dražit ve čtvrtek 2. června od 15 hodin. Sběratelé budou licitovat o více než 200 uměleckých děl ze 13. až 21. století, celková vyvolávací cena přesáhne dvě desítky milionů korun. Podle pořadatelů zájem veřejnosti o nákup drahého umění roste.

Více informací přineseme v průběhu tohoto týdne.