Jaromir Jágr si užil koncert Sandry

Jaromir Jágr si užil koncert Sandry

Jaromir Jágr si užil koncert Sandry

Nejslavnější hokejová liga světa se sice po devíti vrátila do Prahy, nejslavnější český hokejista historie na tomto zápase ale chyběl. Jaromír Jágr dál totiž před NHL přednost koncertu Sandry Cretu. Potkal se s ní dokonce i osobně! 

V NHL získal dvakrát Stanley Cup, pětkrát byl vítězem kanadského bodování a stal se nejlepším Evropanem hrající v zámoří. Kdy si ale měl vybrat mezi NHL a koncertem zpěvačky Sandry Cretu v Lucerně, měl jasno. Jaromír Jágr dal před “svým” sportem přednost kulturnímu zážitku. 

Jeho účast na koncertě ale nebyla překvapivá. Jágr se s tím totiž svěřil během jednoho ze svých mnoha livestreamů na Facebooku. “Když byla mladší, byla velmi populární, mám hrozně rád její písničky,” vysvětlil Jágr s tím, že se na její koncert hodně těší. Další jeho favoritkou podle jeho slov byla Samantha Fox, což možná majitel VDN Promo Petr Větrovský měl vědět dřív. Další zpěvačkou, kterou do Prahy a Příbrami přiveze nebude tato britská modelka a zpěvačka, ale Velšanka Bonnie Tyler, která v Česku vystoupí na konci března. Jágr byl spokojený ale i s tímto výběrem. Při odhalení termínů jejich koncertů, k čemuž došlo po pátečním koncertu Sandry, totiž tleskal ve stoje.