Jaro s knižními novinkami Mladé fronty

Jaro s knižními novinkami Mladé fronty

Jaro s knižními novinkami Mladé fronty

Katie Marshová

Život bez tebe

Je možné utéct před minulostí?

Zoe se chystá k oltáři se svou životní láskou Jamiem. Ještě před obřadem dostává zprávu, že její matku Ginu právě zatkla policie. Zoe stojí před nemožným rozhodnutím: má utéct z vlastní svatby a jít matce na pomoc?

S matkou se už léta nestýká. Dává jí za vinu nešťastné události, před kterými utíká od svých šestnácti let a o kterých nikdo další neví. Teď se jí matka vrací do života, je ale docela jiná, než jak si ji Zoe pamatuje. Gina pomalu, ale jistě ztrácí paměť.

Zoe svádí těžký boj s matčinou nemocí. Dokáže se postavit událostem, k nimž došlo před mnoha lety? Podaří se jí najít cestu zpátky k lidem, které má ráda?

Život bez tebe je strhující příběh o síle minulosti a možnostech budoucnosti.

Připravujeme také jako e-book

299 Kč | pevná s přebalem | 272 stran | 140 x 210 mm

ISBN 978-80-204-4712-8

 

Obědy do krabičky

Více než 90 snadných receptů na zdravé a čerstvé jídlo

Inspirace k domácí přípravě chutného a zdravého jídla na každý den

Obsahuje promyšlený výběr mezinárodních receptů a surovin, aby se oběd dal snadno zabalit a přenést a vydržel dlouho čerstvý.

Napoví, jak pokrmy naplánovat, jak se chytře zásobit vším potřebným, jak využít zbytky a jaké obaly na co použít.

Přípravu usnadní i ikonky s časovými údaji, názorný postup i barevné fotografie. Ušetříte čas i peníze a ještě se dobře najíte!

299 Kč | brožovaná bez přebalu | 160 stran  | 220 x 170 mm

ISBN 978-80-204-4588-9

 

Jana LeBlanc, Martina Pavlová

Zápisník cestovatelky

Co opravdu potřebujete do zavazadla na příští cestu? Tento zápisník! Autorky Martina Pavlová a Jana LeBlanc do něj zabalily inspiraci, informace, zábavu, a hlavně originální způsob, jak si uchovat ty nejlepší vzpomínky na každý krátký

či dlouhý výlet. Už žádné cestovní deníky, které opustíte po pár stránkách kvůli odrazujícímu rozsahu. Do tohoto cestovního deníku stačí psát pár vteřin, přesto vám to nejdůležitější připomene i za spoustu let. Pokud budete chtít, můžete v něm také vybarvovat, kreslit, lepit. Nebo ho jenom vezměte do ruky, otevřete a nechte se inspirovat, kam vyrazit příště. Nejdřív do knihkupectví

a pak už: šťastnou cestu!

299 Kč | pevná bez přebalu | 192 stran | 130 x 185 mm

ISBN 978-80-204-4805-7

Elli H. Radingerová

Moudrost vlků

Nejúžasnější kniha o vlcích aneb co se od vlků můžeme naučit

Miluj svoji rodinu, starej se o ni, nikdy se nevzdávej a nikdy si nepřestávej hrát – to jsou zásady vlků. Vlci se empaticky starají o staré a zraněné příslušníky smečky, láskyplně vychovávají své potomky a mají schopnost při hře na všechno zapomenout. Přemýšlejí, sní, spřádají plány, inteligentně spolu komunikují – a jsou nám podobnější než jakákoli jiná živá bytost.

Elli H. Radingerová, nejrespektovanější německá odbornice na život vlků, vypráví napínavé příběhy, které dokládají vlčí smysl pro hodnoty, jako jsou smysl pro rodinu, důvěru, trpělivost, pozornost, zpracování neúspěchů nebo smrti. Autorka nám představuje zásadní a mnohdy dosud neznámé poznatky o životě vlků a ukazuje: vlci by byli lepšími lidmi, než jsme my…

Připravujeme také jako e-book

349 Kč | pevná s přebalem | 272 stran | 130 x 200 mm

ISBN 978-80-204-4807-1

Cameron Stracher

Králové silnice

Kniha o tom, kdy se zrodila touha závodit

Druhá polovina 70. let. Spojené státy americké ještě nestihly vystřízlivět po válce ve Vietnamu. A přece se objevuje cosi nového, co dokáže v době hospodařské krize Američanům rozproudit krev v žilách. V roce 1972 na nešťastných olympijských hrách v Mnichově vyhrává Frank Shorter maratonský běh jako první Američan po několika desetiletích. O pár let později Bill Rodgers, snílek s nediagnostikovanou ADHD, slavně vítězi na Bostonském maratonu. A to vše sleduje mladičký Alberto Salazar, nevyzpytatelný syn kubánských imigrantů, který chce převzít žezlo krále silnic

po Shorterovi a Rodgersovi a je pro svůj běžecký sen ochoten (doslova) padnout. Po jejich vzoru nazouvá běžecké boty stéle víc obyčejných lidí, po celé zemi vznikají legendární silniční závody. Začíná běžecky boom.

Přeložila Anna Kudrnová

299 Kč | pevná s přebalem | 208 stran | 155 x 235 mm

ISBN 978-80-204-4808-8

 

Ivana Trumpová

Jak vychovat Trumpa

O mateřské lásce, síle a vytrvalosti

Při volbě Donalda Trumpa prezidentem se ocitli v centru pozornosti i potomci Donald Jr., Ivanka a Eric, které ocenila i Trumpova soupeřka. Jejich matka Ivana, světoznámá Češka, Trumpova první žena, modelka a byznysmenka, proto v knize vysvětluje, jaké nároky na děti měla a jak k nim byla důsledná, aby je negativně nepoznamenalo bohatství, ale naopak aby v nich podpořila vlastnosti, které je dovedou k úspěchu. Vzpomíná přitom i na dětství a mladá léta v Československu a především na své rodiče, kteří stejným způsobem ovlivnili ji. Kniha obsahuje mnoho zajímavých historek ze zákulisí života celé rodiny a je doprovázena barevnými fotografiemi.

Přeložila Helena Hartlová

Připravujeme také jako e-book

369 Kč | pevná bez přebalu | 280 stran + 16 stran přílohy | 140 x 210 mm

ISBN 978-80-204-4831-6