Jarní radosti s velikonoční edicí od Ferrero

Jarní radosti s velikonoční edicí od Ferrero

Jarní radosti s velikonoční edicí od Ferrero

Jarní radosti s velikonoční edicí od Ferrero

Velikonoce jsou tady a s nimi i příjemný čas plný sluníčka, tradic a radosti na čerstvém vzduchu. Věděli jste, že svátky jara nemusejí doprovázet jen kraslice, pečení beránci a barevné pentličky? S velikonoční edicí od Ferrero jsou pro vás připravené ty nejveselejší čokoládové dobroty, jaké jen svým koledníkům můžete dát.

Vajíčka jsou odpradávna symbolem života, slunce a jara a o Velikonocích rozhodně nesmějí u vás doma chybět. Co takhle zpestřit si letošní pomlázku a přidat ke kraslicím do košíčku i čokoládová vajíčka a figurky Kinder Surprise? Tentokrát na vás čekají v mnoha veselých variantách – jako je velikonoční zajíček pro kluky i holky, čokoládové kuřátko, či praktický kalíšek na vajíčka ve tvaru slepičky. S jarní edicí navíc přichází i obří Kinder Surprise Maxi, ve kterém se ukrývají obří dinosauři anebo panenky Winx.

 
Nepostradatelnou součástí Velikonoc jsou i roztomilí zajíčci a milé ovečky. Plyšovou ovečku najdete spolu s Kinder Maxi, Kinder Bueno, Kinder Country a Kinder Schoko-Bons ve velikonoční edici Kinder Maxi mix. Své oblíbené pochoutky v jarním stylu objevíte i v balení Kinder Mini mix. O zábavu se postará Kinder Mix s veselou čelenkou s oušky velikonočního zajíčka pro kluky i holky. Pro nadšené pěstitele jarních kytiček je zase k figurce čokoládového zajíčka přiložená zahradní konvička. Uvidíte, že žádný koledník neodolá!

 

 
Ferrero kromě pestré edice čokolád Kinder nachystalo i elegantní zlatou figurku zajíčka Ferrero Rocher vyrobenou z mléčné čokolády s drcenými lískovými oříšky. Velikonoční

nádech mohou dostat i vaše společné snídaně s lískooříškovou pomazánkou Nutella ve speciální sváteční 1 kg sklenici s motivem velikonočních vajíček.

Užijte si Velikonoce a rozdávejte radost všem okolo. S edicí od Ferrero to jde samo!

 

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti Pietro Ferrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě. K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, Tic Tac, Ferrero Rocher, Kinder Surprise a Kinder Bueno.