Jarní probuzení s Coccolinem

Jarní probuzení s Coccolinem

Jarní probuzení s Coccolinem

Voňavé jarní probuzení

S příchodem jara ožívá svět. Skrze sněhovou pokrývku se klubou první sněženky a bledule, sníh pomalu taje a světlo světa poprvé spatří i mnoho mláďat. Vzduch voní svěžestí a vás pomalu opouštějí zimní chmury. Podpořte tento příjemný pocit jemnou vůní, jakou v sobě skrývá originální aviváž Coccolino Blue Splash nebo Lavender Bloom, a užijte si jaro na každém kroku.

 

Coccolino přišlo s nápadem, jak jednoduše a přitom efektivně prodloužit svěžest vašeho oblečení. Tajemstvím je 9 miliard miniaturních vonných kapslí v jedné lahvi, které se při praní na vaše oblečení přichytí a během nošení postupně praskají, takže se vůně uvolňuje mnohem déle. Aviváž Coccolino Blue Splash nejen dokonale pečuje o vaše oblečení, které zanechá neodolatelně hebké a měkké, ale propůjčí mu i jemnou a svěží vůni, která vás bude okouzlovat a dobíjet energií celé jaro.

 

Medvídek Coccolino přichází s vůní, která vás zavede do levandulového ráje. Již v 17. a 18. století byla levandule jednou z nejoblíbenějších vůní a vznešené dámy si z ní dokonce připravovaly levandulové koupele, aby si zachovaly mládí a svěžest. Ne nadarmo tak byl její název odvozen od slova lavare, což znamená mýt se. Pro specifickou jemnou květinovou vůni má levandule své obdivovatele i dnes. Přeneste se do fialové říše s aviváží Coccolino Lavender Bloom a nechte se obklopit levandulovým aroma a pocitem nekonečné hebkosti. Díky speciálním parfemovaným kapslím se příjemná květinová vůně z vašeho oblečení bude uvolňovat několik dní.