JANA ŠVANDOVÁ A MÍŠA OCHOTSKÁ UŽ VÍ, JAK ROZMNOŽIT PENÍZE

JANA ŠVANDOVÁ A MÍŠA OCHOTSKÁ UŽ VÍ, JAK ROZMNOŽIT PENÍZE

JANA ŠVANDOVÁ A MÍŠA OCHOTSKÁ UŽ VÍ, JAK ROZMNOŽIT PENÍZE

Jana Švandová a Michaela Ochotská


Přestože moderátorka Michaela Ochotská herečku Janu Švandovou obdivuje, přestože obě docela hojně navštěvují různé kulturní a společenské akce, nikdy se spolu nesetkaly.
“Jéé, konečně vás vidím tváří v tvář”, s úsměvem a neskrývanými sympatiemi uvítala Ochotská svou oblíbenou herečku. Po chvilce vzájemných komplimentů se rozhovor stočil na cestování, kterému obě věnují většinu svého volného času. Zatímco se Švandová právě vrátila z golfové dovolené v Africe, Ochotská přiletěla z Amsterodamu, kde doprovázela svého přítele Lukáše Rosola.
Z ryze ženského štěbetání je vyrušil Robert Kraft, obchodní ředitel společnosti TeleTrade, jejíž kancelář na Karlově náměstí přišly pokřtít. “Málem jsem zapomněla, proč tu vlastně jsem, s Michaelou se dobře povídá …” , prohodila Jana Švandová a společně s Míšou Ochotskou se pustily do pokřtění kanceláře. Po křtu šampaňským jako správné “ženy činu” využily příležitosti a obchodního ředitele zahrnuly otázkami ohledně správného investování financí.

 

“Je pravda, že jsem měl zpočátku trochu trému”, svěřil se Robert Kraft, “komunikaci v kanceláři jsem samozřejmě zvyklý, ale celebritám, natož tak půvabným, jsem ještě finanční obchodování nevysvětloval.” Přesto na zvídavé otázky odpovídal s přehledem, žádná tréma znát nebyla.

“Mě tedy zaujal fakt, že ještě před tím, než začnou obchodovat, TeleTrade své klienty zdarma zaškoluje”, pochvalovala si Jana Švandová a dodala: “Alespoň vím, do čeho jdu a jak se k tomu správně postavit!”

Jana Švandová 

To Míšu Ochotskou zaujalo něco jiného: “Líbí se mi, že se jedná o synchronní obchodování, což znamená, že si vyberete obchodníka, který má dobré výsledky, napojíte se na něj a v podstatě kopírujete jeho obchody, ale provizi mu platíte jen za ty ziskové. A taky je fajn, že se obchoduje na internetu, takže kvůli tomu nemusíme nikam jezdit a své penízky můžeme rozmnožovat pěkně v pohodlí domova …”

Michaela Ochotská 

Lákají vás nové výzvy? Chcete zhodnotit své prostředky a nabídka bank, fondů či akciových trhů vás neuspokojuje? Pak je pro vás ideálním řešením vstoupit na finanční trhy. Díky unikátní nabídce společnosti TeleTrade můžete obchodovat a vydělávat stejně, jako ti nejlepší brokeři.

 

 

K tomu, abyste uspěli na finančních trzích, vám stačí chuť vyzkoušet něco nového, počítač a připojení k internetu. O zbytek se postará TeleTrade. Díky propracovanému systému školení se i vy můžete zapojit do internetového obchodování a začít si plnit své sny …

http://teletrade-dj.cz/

logo Teletrade