Jana Kirschner vystoupí 31. října v Hard Rock Cafe Praha

Jana Kirschner vystoupí 31. října v Hard Rock Cafe Praha

Jana Kirschner vystoupí 31. října v Hard Rock Cafe Praha

Jana Kirschner vystoupí na konci října v Hard Rock Cafe Praha.Podpoří tak kampaň Pinktober

Jana Kirschner vystoupí 31. října v Hard Rock Cafe Praha. Její koncert bude vyvrcholením říjnové kampaně Pinktober, která má za cíl upozornit na problém rakoviny prsu a získat prostředky pro organizaci Mamma HELP. Vstupenky na koncert jsou již v předprodeji na TicketLIVE.cz. Slavnostním zakončením kampaně Pinktober 2017 bude koncert slovenské zpěvačky Jany Kirschner v úterý 31. října od 20:00. Kirschner, kterou fanoušci milují třeba pro její hity jako Bude mi lehká zem nebo Pokoj v duši, o sobě naposledy dala vědět dvoudílným hudebním projektem Moruša. Jeho první část, album Moruša Biela, se brzy po vydání stalo multiplatinovým a Kirschner za něj získala několik prestižních ocenění. O rok později vychází Moruša Čierna, která se stává Albem roku v Rádiohlavách. Zpěvačka v Praze vystoupí v sestavě s kytarou, basou, bicími a akordeonem, návštěvníky tak čeká ojedinělý hudební zážitek s touto výjimečnou interpretkou.

Vstupné na koncert bude 250 Kč a výtěžek z akce bude věnován pacientské organizaci Mamma HELP. Vstupenky jsou k dostání na TicketLIVE.cz nebo na místě v den akce.

Vstupenky: https://www.ticketlive.cz/cs/event/jana-kirschner-praha

Pinktober a Mamma HELP

I v letošním roce se v Hard Rock Cafe Praha v průběhu října koná charitativní projekt Pinktober, jehož cílem je upozornit na problém rakoviny prsu, vyzvat k prevenci a také získat finanční prostředky na lokální charitativní účely. Hard Rock Cafe Praha již třetím rokem spolupracuje s pacientskou organizací Mamma HELP, která pomáhá ženám s rakovinou prsu a jejich rodinám v nelehké životní situaci. V minulosti Pinktober pomohl vybrat finance např. na veřejné přednášky Mamma HELP zaměřené na prevenci.

V letošním roce pomohou vybrané peníze aktuálnímu projektu “Říct to dětem”. “Jedná se o kampaň zaměřenou na rodiny a na to, jak je obtížné vyrovnat se s nemocí a říci to dětem. Hlavní myšlenkou je pomoci rodinám, aby se rodiče nebáli o tomto tématu mluvit. Mamma HELP podporuje tým psychologů, kteří jsou připraveni rodinám zdarma pomoci a začít o tomto tématu mluvit,” vysvětluje Jana Drexlerová, ředitelka Mamma HELP.

Další informace o Pinktoberu facebook.com/HardRockCafePraha.