Jaký dárek vybrat na Valentýna? Vsaďte na osobní symboliku

Jaký dárek vybrat na Valentýna? Vsaďte na osobní symboliku

Jaký dárek vybrat na Valentýna? Vsaďte na osobní symboliku

Dárky k Valentýnu by měly mít osobní symboliku

Mezi nejoblíbenější valentýnské dárky patří čokoláda, kytky a šperky. Na ty sází až pětina zamilovaných. Podle čeho ale vhodný klenot vybrat? Často bývá obtížné odhadnout, co by se vaší druhé polovičce líbilo. My však přinášíme několik tipů společnosti DIC, díky nimž nešlápnete při výběru vedle.

 

Nejlepšími dárky jsou vždy ty, které v sobě nesou speciální význam. Klenoty tak nekupujeme pouze kvůli jejich fyzické kráse, počtu karátů či diamantů, ale proto, že skrz ně můžeme projevit své city. Drahokamy mají osobní symboliku, každý kámen se hodí k určitému typu člověka. Vzájemně propletené části šperků zase naznačují partnerské pouto. To zdůrazňuje například prsten DIAMOND X, u nějž se dvě řady diamantů navzájem překrývají. Klenot nyní pořídíte za speciální valentýnskou cenu 19 600 Kč u společnosti DIC. Nikdy však při výběru nezapomínejte na osobní vkus toho, komu dárek dáváte. Nechat se unést zamilovaností je jednoduché, ale k čemu bude ženě blyštící se drahokam přitahující veškerou pozornost okolí, pokud sama nejraději nosí šperky decentní a jemné. Právě takové jsou diamantové náhrdelníky z bílého a žlutého zlata TWIN, cena od 140 000 Kč.

 

Jaký dárek vybrat na Valentýna může napovědět i délka vašeho vztahu. Pokud jste teprve v začátcích a tvoříte pár méně než jeden rok, vyberte vkusný a jednoduchý klenot. Jeho hodnotu povýšíte díky kamenu, který zvolíte podle měsíce narození vaší partnerky. Vztahy trvající delší dobu – dejme tomu do tří let – si pak žádají něco ještě speciálnějšího. Jestliže je ale podle vás na žádost o ruku brzy, vsaďte na diamantový přívěsek ve tvaru srdce. Ten se řadí mezi oblíbené symboly zamilovaných a nikdy nevyjde z módy – tak jako luxusní náhrdelník HEARTS od DIC, cena od 314 000 Kč. Očekávaným a častým dárkem u dlouhodobých vztahů je zásnubní prsten, který dokonale podtrhne atmosféru celého svátku zamilovaných. Vybírat můžete z celé řady modelů, výrazným kamenem upoutá AMADEUS, cena od 60 000 Kč.

 

Zapomínat samozřejmě nesmíme ani na ty, kteří již manželi jsou. Ani v manželství by se totiž romantická gesta neměla opomíjet. Vsaďte na vkusný diamantový náhrdelník nebo náušnice, jež doplní stávající kolekci vaší ženy. Díky takovému dárku ukážete, jak jste vnímaví.

 

Dárky na svatého Valentýna dávají nejen muži ženám, ale také naopak. Partnera můžete překvapit novými hodinkami či plnicím perem. Pokud si troufáte zajít ještě dále, darujte mu prsten. Ani muži totiž nemusí nosit jen snubní prsteny, ale mohou je střídat s dalšími podle příležitosti. Při výběru šperku zohledněte tyto aspekty – velikost, styl a symboliku. Velikost se netýká pouze průměru obroučky, ale také jeho masivnosti. Nápadné prsteny volte pouze v případě, že má partner velké ruce. S tím úzce souvisí i styl a symbolika šperku. Mužské prsteny často dávají okolí najevo moc a sílu majitele, na což by se při jejich výběru nemělo nezapomínat. Spojení všech těchto aspektů ztělesňuje prsten PARTNER od DIC osazený 35 diamanty, který pořídíte od 68 000 Kč. Zvolit ale můžete i žluté zlato, například SIGNET YELLOW v ceně od 81 000 Kč.