Jak vytvořit útulný interiér?

Jak vytvořit útulný interiér?

Jak vytvořit útulný interiér?

Pojem útulnost je velice subjektivní. Obecně ale platí určitá pravidla, která nám pomohou z našeho domova vytvořit příjemné prostředí, kde budeme rádi trávit svůj čas. Díky dobře zvoleným dekoracím, materiálům i barvám můžeme z našeho domova vytvořit zcela jiný prostor, který nás bude každý den po příchodu z práce vítat s otevřenou náručí, do níž se budeme rádi vracet.

K příjemné atmosféře domova pomáhají i zdánlivé drobnosti. Velice oblíbeným doplňkem nejen obývacích pokojů jsou odkládací stolky, které mají často úložný prostor, kam můžete odložit třeba noviny nebo deky na přikrytí. Pocit útulna dozajista vytváří i textilie. V podzimních pochmurných dnech oceníte huňaté pletené přikrývky. V interiéru krásně vypadají také umělé kožešiny, které jsou dekorativní, a navíc jsou tak příjemné na dotyk!

Příjemný pocit v ložnici vytváří také povlečení, protože není přeci nic lepšího než ulehnout do čerstvě povlečených peřin. V KiKu najdete široký sortiment povlečení, a to nejen pro dospělé, ale také povlečení s dětskými motivy. Intimní atmosféru ložnice můžete dotvořit také originálním světlem ve tvaru trofeje, které obzvlášť vynikne v interiéru laděném do skandinávského stylu.