Jak být i v létě stále šik

Jak být i v létě stále šik

Jak být i v létě stále šik

Léto je konečně tady a s ním i doba koupání, opalování a relaxace, ale také sandálků. A i v tomhle ročním období se každá žena chce cítit dobře a upraveně. Jak ale na to, aby všemožné zkrášlování nezabralo příliš času a přitom přineslo kýžené ovoce. Stačí si pořídit nějakého toho „chytrého pomocníka“ z řady péče o tělo od značky Concept a máte vyhráno. Vaše vlasy i nožky budou jako od profíka a to vše snadno a rychle.

 

Cesta ke krásným nohám nebyla nikdy jednodušší

Masážní vana Concept MV7140 - 4 masážní válečky a 336 masážních bodů se dokonale postará nejen o to, aby vaše nohy vypadaly skvěle, ale aby se skvěle i cítily. Vana má 3 provozní funkce pro zlepšení prokrvení pokožky a krevního oběhu v oblasti chodidel – masáž, infračervené světlo a vzduchové bublinky. Nabízí ale také funkci dohřívání vody, má okrajem pro snadné vylévání vody a protiskluzové nožičky. Cena: 999 korun.

 

Vlasy jako z luxusního kadeřnického salonu

Romantické prstýnky jsou na léto to pravé

Prstýnková kulma Concept KK1160 Golden Care – tahle šikovná kulma vykouzlí prstýnků plnou hlavu v cuku letu … a to i když máte vlasy jako hřebíky. Má speciální spirálu, která vás hravě navede, kam pramen vlasů přesně patří, a vy se nemusíte o nic víc starat. Teplota kulmy je přednastavena na 200 °C a o bezpečnost se stará termostat s kontrolkou provozu. Díky extra rychlému nahřátí je vytvoření stylových vln otázkou jen několika minut. Velmi praktický je i kabel otočný o 360° doplněný kroužkem na zavěšení. Cena: 699 korun.

 

Každý den jiná jako chameleon

Žehlička na vlasy Concept VZ1330 – je skvělá na mokré i suché vlasy. Má desky potažené keramickou vrstvou a díky zaobleným hranám s ní můžete vlasy rovnat i natáčet, vytvářet vlny, kudrliny nebo vlasy prostě jen uhladit. Žehlička má 3 možnosti nastavení teploty, a to 160 °C, 180 °C a 200 °C pro jemné, normální a tvrdé vlasy, a také funkci AUTO, která dokáže sama za pomoci čidla na vlhkost vlasů přepínat mezi těmito teplotami. K praktickým pomocníkům patří otočný 180 centimetrů dlouhý přívodní kabel, rychlé nahřívání ploch a také funkce automatického vypnutí Auto Shutt Off po 60 minutách. Cena: 599 korun.

 

Léto volá po odvážných vlasových projektech

Kulmofén s nástavci Concept KF1400 Violette Care – kdy jindy než v létě je čas na pořádnou, alespoň dočasnou, změnu. Nepostradatelným pomocníkem při „výrobě“ nového účesu se určitě stane kulmofén s 5 nástavci, které umožňují jakýkoliv vlasový styling. Dva rychlostní a teplotní stupně a krátká doba nahřívání umožňují okamžité použití a přístroj je navíc obdařen i funkcí Cool Shock, která proudem studeného vzduchu umožní zafixovat vlasy pro delší trvanlivost účesu. Cena: 799 korun.

 

Objem, objem a zase ten objem

Rotační kulmofén Concept KF1500 Violette Care - všimli jste si někdy, jak profesionální kadeřníci docílí plného objemu vlasů a měkkých splývavých vln? Ano, prostě vlasy fénují a tvarují přes velký kulatý kartáč. A právě tohle umí rotační kulmofén s průměrem kartáče 7 cm na jedničku. Otáčení kartáče usnadňuje natáčení vlasů, takže k jejich bezvadné úpravě stačí jen přidržet konečky a jednoduše navíjet. Pro opravdu pohodlné používání, které zvládne každý, je kulmofén vybaven obousměrnou rotací, která natočený pramen vlasů lehce uvolní. Vlasy tak můžete libovolně nadzvednout, natáčet nebo jen podtáčet. Vybrat si lze ze dvou rychlostí natočení a kulmofén je samozřejmě možné používat i bez rotace. Cena: 799 korun.

 

Co je hladké, to je upravené

Termokartáč Concept KK1170 Golden Care – mladistvě vyhlížející „roští“ se někdy může hodit, ale až vás omrzí, sáhněte to tomto termokartáči. Vlasy umí nejen narovnat, ale také natočit a zvětšit jejich objem. Plastové hroty hřebenu s kuličkami navíc poskytují jemnou masáž pokožce hlavy. Termokartáč se extra rychle zahřívá, lze ho nastavit na dvě provozní teploty a díky velmi lehké váze pouhých 306 gramů a ergonomickému tvaru se s ním dobře pracuje. Cena: 499 korun.Více o produktech na www.my-concept.cz

 

 

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vyso kou kvalitu všech produktů.