Interbeauty Prague již o víkendu!

Interbeauty Prague již o víkendu!

Interbeauty Prague již o víkendu!

Dva největší beauty veletrhy s mnohaletou tradicí se již blíží. INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA, se konají 27. a 28. září 2019 na výstavišti v Letňanech a návštěvníci oba veletrhy nyní mohou navštívit za jednotné vstupné. Letošní veletrhy budou opravdu nabité. Ať již programem nebo kosmetickými novinkami. 

Program bude letos velmi pestrý. Návštěvníci se mohou tešit na kadeřnickou show Tomáše Arsova, modní přehlídku s vítězkami soutěže krásy Miss Czech Republic, makeupovou Maybelline show s Monikou Bagárovou a především dámy si užijí program pod taktovkou Káji Pavlíčka, jehož součástí bude i přehlídka finalistů Muže roku.

Fanoušci zpěvu a show businessu se mohou tešit na vystoupení Michaela Hejce, Dětského baletu Baletu Praha,vystoupení muzikálové hvězdy Michaely Noskové.

Jednou z TOP novinek letošního veletrhu je představení LED Bed a revoluce v oblasti anti agingu naprosto přírodní cestou. Návštevníci budou mít moěnost si na veletrhu vyzkouöet doslova zázračnou postel osazenou 28 000 led diodami, která prostřednictvím infračervého, modrého a červeného záření ozdravuje nejen organismus, ale omlazuje i pokožku. LED Bed prokazatelně po pár kůrách citlivého světelného působení na pokožku zlepší vzhled pleti a její textury, odstraní pigmentové skvrny, povzbuzuje pleť, aby vypadala zdravěji.

Anti-aging tato terapie stimuluje krevní oběh a opravuje elastičnost vlákna v tkáni, což pomáhá udržet pokožku pružnější a pevnější. V průběhu času se dosáhne zlepšení okysličení krve a detoxikace, protože pokožka je posílena drobními krevními buňkami, následuje zlepšení přirozená oprava a tvorba zdravé kuže. Kožní bunky rostou o 150% aě 200% rychleji, jsou-li vystaveny terapii červeného světla. Tímto procesem hojení pokožky se takto zlepšuje její struktura a zároveň vlhkost.

 

Další novinkou je jedinečný lťcivŠ a kosmetická rada Vertera, obsahující buněčný gel nebo peeling z mořských řas, sloučení k hlubokému procitnutí pokožky, odstranění mrtvých buněk, zvolení tonusu pokožky a ke zvolení účinnosti následných kosmetických procedur.

Návštěvnící letošního veletrhu se mohou tešit na opravdové top novinky v oblasti anti agingu na 100% přírodní bázi, na spoustu zajímavostí v péči sama o sebe, na kadeřnickou a makeupovou show, ale třeba i na ochutnávku nápoje s názvem EPICAO, jež je naprostou novinkou v oblasti superfood složení z neprašného kakaa a vzácné houby s názvem Chaga, která detoxikuje organismus, působí jako prevence a stimulant vlastní imunity, a doplní organismu potřebné minerály.

Je na co se tešit.

Více informací najdete na: www.veletrhkosmetiky.cz.