Indigo Company zahraje slavnou komedii Jak je důležité býti (s) Filipem

Indigo Company zahraje slavnou komedii Jak je důležité býti (s) Filipem

Indigo Company zahraje slavnou komedii Jak je důležité býti (s) Filipem

Ještě před začátkem divadelní sezóny si mohou v neděli 27. 8. od 20.00 příznivci divadla vychutnat představení Jak je důležité býti (s) Filipem v podání nezávislé divadelní společnosti Indigo Company pod širým nebem, v prostoru Révového nádvoří v samém srdci pražského Klementina.V působivém prostředí nádvoří, kterému dala jméno popínavá réva vinoucí se po přilehlých zdech, se diváci setkají s herci Radkem Zimou, Lilian Fischerovou, Michaelem Vykusem, Miroslavem Dvořákem, Simonou Vrbickou či Stanislavou Jachnickou. Předprodej vstupenek je možný v síti Ticketportal (www.ticketportal.cz) a Ticket-art (www.ticket-art.cz)O inscenaci Jak je důležité býti (s) Filipem – 27. 8. od 20:00 na Révovém nádvoří Klementina

Autor: Oscar Wilde

Překlad: tým překladatelů pod vedením Zuzany Šťastné

Režie: Hana Marvanová

Dramaturgie: Jakub Liška, Karolina Ondrová

Výprava: Anna Chrtková

Hudba: Robin Schenk

Pohybová spolupráce: Ondřej Jiráček


Hrají:

Jack Worthing: Radek Zima

Algernon Moncrieff: Michael Vykus / Ondřej Ruml

Gvendolína Fairfaxová: Lilian Fischerová

Cecílie Cardewová: Jana Trojanová / Tereza Krippnerová

Augusta Bracknellová: Simona Vrbická

Slečna Prismová: Dana Morávková / Stanislava Jachnická

Farář Chasuble: Miroslav Dvořák

Lane: Marek Šmied

Premiéra:18. 11. 2016 v Divadle pod PalmovkouAnotace:

Komedie vypráví příběh lidí, kteří jsou typickými karikovanými produkty londýnské viktoriánské společnosti a zároveň se této teatrální skupině plné pozérů vysmívají. Ze dvou bezstarostných mladíků se stávají zamilovaní muži svolní i ke svatbě a ze dvou cílevědomých pragmatických dívek romanticky žvatlající bytosti. Vše je komplikováno společenskými konvencemi, finančními poměry…a tím, že každá žena chce a musí milovat muže jménem Filip.

Vstupenky:

https://www.ticketportal.cz/Event/Jak_je_dulezite_byti_s_Filipem?idp=872627

https://vstupenky.ticket-art.cz/festivaly/jak-je-dulezite-byti-s-filipem-praha-13876/
O divadelní společnosti Indigo Company

Indigo Company je nezávislá divadelní a umělecká společnost, která zahájila činnost v roce 2013. Zakladatelky společnosti jsou herečky Jana Trojanová a Lilian S. Fischerová. Indigo Company se zabývá produkcí vlastních divadelních projektů a jejich uváděním po celé České republice. Dále pořádá taneční workshopy, literárně-hudební pořady, scénická čtení, besedy s významnými osobnostmi českého kulturního života a také benefiční komponované pořady a koncerty.

www.indigocompany.cz