Hravé Velikonoce s Ferrero

Hravé Velikonoce s Ferrero

Hravé Velikonoce s Ferrero

K příchodu jara patří pečený beránek, barevné kraslice a již tradičně také velikonoční překvapení od společnosti Ferrero. Rozveselte celou rodinu nápaditými čokoládami Kinder v mnoha podobách či elegantní edicí pralinek Raffaello, Ferrero Rocher a Mon Chéri.

Velikonoce si můžete zpestřit veselou edicí čokolády Kinder, a to jak v klasickém velikonočním balení čokoládových tyčinek, tak i v mnoha dalších originálních podobách. Figurku zajíčka s překvapením uvnitř naleznete nejen samostatně, ale i se zahradní konvičkou nebo společně s dalšími dobrůtkami Kinder a kyblíčkem. Nové zahradní vybavení si užijí i ti nejmenší, až se vám budou snažit pomoci při péči o zahrádku. Školáky naopak potěší plechovka plná čokolád Kinder Mix, která v sobě ukrývá i tabulku s křídami, díky nimž si budou moci natrénovat psaní číslic a písmen.

Roztomilé závěsné vajíčko Kinder Surprise se stane nápaditou součástí velikonoční výzdoby. Aby ihned nezmizelo pod rukama natěšených mlsných jazýčků, nadělte jim Kinder Surprise Maxi nebo plato dvou vajíček Kinder Joy s mléčným a kakaovým krémem, dvěma křupavými kuličkami a hračkou uvnitř. Na jarní vlnu naskočily i bonbony Kinder Schoko-Bons. Tato pochoutka s měkkým krémovým srdcem a s lískovými oříšky zalitými vrstvou jemné čokolády zaručeně rozzáří oči celé rodině.

Svátky plné slunce a dobré nálady si můžete osladit také lahodnými pralinkami od Ferrero. Vaše oblíbené Raffaello, Ferrero Rocher a Mon Chéri se zabydlely v papírových chaloupkách, které k vám domů vnesou dotek jara a poslouží i jako stylová dekorace. Díky velikonoční edici si můžete pochutnat také na mini vajíčkách z mléčné čokolády s lískooříškovou náplní Ferrero Noggy.

Tak jaká bude vaše letošní velikonoční nadílka?

O společnosti Ferrero

Ferrero Group je globální společnost v soukromém vlastnictví rodiny Ferrero. Její historie se začala psát v roce 1942 v severoitalském městě Alba, kde si zakladatel společnosti PietroFerrero během druhé světové války otevřel malou cukrárnu. K výrobě lákavých a cenově dostupných výrobků začal používat lískové oříšky z místních zdrojů. Společnost se v průběhu let rozrostla a stala se jedním z předních výrobců cukrovinek v Evropě a zároveň jednou z největších na světě. K portfoliu společnosti patří vedoucí značky na trhu jako je například Nutella, TicTac, FerreroRocher, KinderSurprise a KinderBueno.