Hotel Kempinski inovuje!

Hotel Kempinski inovuje!

Hotel Kempinski inovuje!

Od 20. června 2014 bude hotel Kempinski Hybernská v Praze provozován jako luxusní boutique hotel pod názvem The Mark Luxury Hotel Prague *****.  Hotel bude i nadále pokračovat v poskytování vysoké úrovně služeb, která je garantována také začleněním hotelu do velmi prestižního sdružení nezávislých luxusních hotelů The Leading Hotels of the World. Noví majitelé koupili hotel na konci roku 2013 a po vzájemné dohodě se rozhodli ukončit  smlouvu o řízení hotelu se společností  Kempinski k 19. červnu 2014. Hotel bude provozován se stávajícími zaměstnanci, s prvotřídní kvalitou poskytovaných služeb. Veškeré stávající rezervace a smluvní vztahy jsou a budou i nadále platné v plném rozsahu. Ubytování je možné rezervovat prostřednictvím stávajících kontaktů do 19. června. Informace o hotelu budou brzy dostupné také na www.themark.cz.


Noví majitelé se rozhodli výrazně rozšířit rozsah nabízených služeb a investovat do vnitřního zařízení hotelu. V průběhu následujících dvou měsíců bude dokončeno nové, moderní konferenční centrum s kapacitou 200 osob. Na přelomu roku vznikne v hotelu restaurace s názvem Felix a dojde také k zastřešení zahradní restaurace, čímž vznikne unikátní prostor      k pořádání společenských akcí v průběhu celého roku.

Další změnou bude rozšíření a modernizace recepce do stávajícího lobby lounge a otevření nového wellness a fitness centra. Veškeré výše uvedené inovace jsou naplánovány tak, aby            v žádném případě nenarušily plynulý chod hotelu, komfort hostů a vysoký standard poskytovaných služeb.