Hotel Four Seasons Prague představuje nový lounge a bar Gallery

Hotel Four Seasons Prague představuje nový lounge a bar Gallery

Hotel Four Seasons Prague představuje nový lounge a bar Gallery

PRAHA, 19. dubna 2017– Hotel Four Seasons Prague otevírá ve svém lobby nový lounge a bar s názvem Gallery. Hostům nabízí jedinečný prostor pro obchodní setkání či příjemné chvíle s přáteli u šálku kávy či čaje, prémiové šampaňské, koktejly, široký výběr lihovin a vín. Nápojové menu doplňuje výběr čerstvého pečiva, dezertů a slaných kanapek. Interiér stylového lounge se snoubí s novým designem hotelového lobby a prezentuje díla současných českých umělců.

Gallery nabídne výběr lehkých snídaní, tradičních odpoledních čajů párovaných se šampaňským či koktejly, a lahodné dezerty od šéfcukráře Tomáše Dražského.

Tomáš Dražský, šéfcukrář hotelu Four Seasons, komentuje: „Mým oblíbeným dezertem z nabídky Gallery je jahodový cheesecake. Klasickou recepturu jsme upravili přidáním růžového pepře. Dodá dezertu na zajímavosti. Pro ty, kteří preferují tradiční české sladkosti, jsme do nabídky zařadili kynuté koláče s mákem, tvarohem a povidly, a navíc jsme je obohatili o čerstvé ovoce. Čokoládovou roládu s krémem mascarpone a višněmi a také domácí makronky nabízíme hostůmnejen s bezlepkovou dietou.“
 

 
Unikátní zrcadlová skříň, dominanta celého lounge prostoru,skrývá výběr prémiových značek šampaňského, koňaků, whisky, rumů, portského, brandy armagnac, lokálních destilátů včetně bezlepkové vodky Babička, becherovky, slivovice a další. Gallery je tak ideálním místem na skleničku před nebo po večeři.

Stylové vitríny na dezerty, knihovna, krb a nábytek v teplých barvách, jimž kraluje hnědá a cihlová, a pohodlná křesla a sofa utvářejí útulnou a přívětivou atmosféru.

Gallery představuje současné české umění, nechybí malby, kresby, fotografie, sklo či na míru navržené lampy a lustry renomovaných českých tvůrců, včetně Lasvitu, Pavla Roučky, Ronyho Plesla, Richarda Kočího, Milana Chabery, Tomáše Němce a dalších.