HODNĚ ZELENÉ - HODNĚ ZDRAVÉ. 100 RECEPTŮ PRO ZDRAVÍ.

HODNĚ ZELENÉ - HODNĚ ZDRAVÉ. 100 RECEPTŮ PRO ZDRAVÍ.

HODNĚ ZELENÉ - HODNĚ ZDRAVÉ. 100 RECEPTŮ PRO ZDRAVÍ.

Zelené smoothie – Zdravé mini-jídlo z mixéru

Dr. Med. Christian Guth – Burkhard Hickisch

Ve vydavatelství Noxi vychází další pozoruhodná publikace o lidském zdraví. Kniha Zelené smoothie - mini-jídlo z mixéru je tu pro všechny, kteří si chtějí příjemným, chutným a jednoduchým způsobem zlepšit svůj zdravotní stav.

HODNĚ ZELENÉ - HODNĚ ZDRAVÉ

Buďte vitální, štíhlí a zdraví díky zelenému smoothie - modernímu a chutnému nápoji, který každý den poskytne vašemu tělu to, co skutečně potřebuje!

V TÉTO KNIZE NAJDETE:

• Všechny informace o tom, co činí "zelené zlato" tak výjimečným, a jak ho můžete optimálně využít pro sebe a svojí rodinu.

• Několik speciálních zdravotních programů na hubnutí a zeštíhlení, budování svalstva, pro zdravá střeva, posilující spánek a pevnou pleť.

• Více jak 100 receptů: Namíchejte si bleskurychle lahodné energetické nápoje a vychutnávejte si vitální látky v nejlahodnější podobě!

Ukázka:

Podle nejnovějších výzkumů v rakovinové terapii se označení „zázračný prostředek“ nezdá přehnaný. Vědci na Institutu Linuse Paulinga v Corvallis, Oregon, zjistili, že chlorofyl je při neutralizaci střevních rakovinných buněk desetkrát účinnější než konvenční chemoterapeutika. Je zajímavé, že ani velká množství chlorofylu nemá škodlivé účinky na člověka – zcela na rozdíl ke konvenční chemoterapii, která způsobuje nevolnost, slabost, vypadávání vlasů a mnoho dalšího. Vědci mohli kromě toho ukázat, že chlorofyl je schopen účinně neutralizovat rakovinotvorné látky, třeba z cigaretového kouře, pečeného masa a plísní. Z těchto důvodů už farmaceutický průmysl pracuje na tom, aby nasadil chlorofyl jako lék pro chemoterapii. Chlorofyl má ještě mnoho dalších zdraví prospěšných vlastností, z nichž jsou prozkoumány jen některé:

• S pomocí chlorofylu se v těle obohatí kyslík, což redukuje nebezpečí rakoviny: rakovinné buňky se množí jen v prostředí chudém na kyslík.

• Dokázáno je rovněž, že chlorofyl jako takzvané přirozené chelatační činidlo může odstranit z těla jedovaté těžké kovy jako olovo nebo rtuť (rovněž rizikové faktory pro rakovinu).

Z německého originálu Grüne smoothies Die gesunde Mini-Mahlzeit aus dem Mixer preložila Jana Pecharová.

Vychází 22. 5. 2015 ve vydavatelství NOXI za maloobchodní cenu 279 Kč.

Christian Guth, Burkhard Hickisch

ZELENÉ SMOOTHIE - Zdravé mini-jídlo z mixéru

Moderní lahodný energetický nápoj dodá tělu každý den to, co skutečně potřebuje.

Zelená smoothies, umixovaná v několika minutách z plodů a zelených listů, mají fantastické zdravotní účinky. Jsou potravinovou inovací století. Jejich tajemství spočívá v koncentrovaných vitálních látkách, jež upevňují váš imunitní systém a obranyschopnost. Chcete zhubnout, regulovat funkci střev, přirozeně posilovat svaly, podpořit vnitřní klid či jen lépe spát? Pro každou příležitost najdete ten správný koktejl.

ISBN 978-80-8111-299-7

EAN 9788081112997

F 165x200

128 stran

MOC 279 Kč

ZÁZRAČNÝ NÁPOJ PRO CELOU RODINU

Zelené smoothie je vhodné pro lidi každého věku a v každé životní situaci. Hodně zábavy při společné přípravě a ochutnávání!

BATOLATA A MALÉ DĚTI

Malé děti mohou pít zelené smoothie hned poté, co jsou odstaveny. Tak mohou konzumovat syrovou rostlinnou zeleň dřív, než jim vyrostou zoubky, aby mohly samy žvýkat zelené listy. Později už mohou pomáhat při sběru a sklizni zeleně a naučit se tak, že nás živí zelená příroda.

ŠKOLNÍ DĚTI A TEENAGEŘI

Starší děti už si mohou hravě připravit smoothie samy. Zářivě zelené smoothie naplněné do oblíbené lahvičky je skvělým společníkem, aby mezi školními hodinami doplnilo energii a postaralo se o koncentraci.

PROFESNÍ A RODINNÝ ŽIVOT

Ve všedním dni dospělých je zelené smoothie superpraktické jídlo, které dodá novou sílu a duševní svěžest – ať už doma, na pracovišti nebo cestou. Tak nám pomáhá dostatečně se zásobit vitálními látkami v situacích, v nichž saháme po nezdravých snacks nebo tišíme hlad v rychlém občerstvení. Protože smoothie má trvanlivost až tři dny, dá se výborně připravit v klidu a používá se podle potřeby. Taky pro pikniky a výlety se báječně hodí.

VYŠŠÍ VĚK

Senioři mají většinou zvýšenou potřebu živin, kterou může pokrýt zelené smoothie – toto je obzvlášť důležité, když už zuby nedokážou dostatečně rozkousat syrovou stravu. „Zelená medicína“ posiluje celé tělo, imunitní systém, schopnost koncentrace a všechny smysly.