Hit londýnského West Endu na prknech Divadla Rokoko

Hit londýnského West Endu na prknech Divadla Rokoko

Hit londýnského West Endu na prknech Divadla Rokoko

Lidé, místa, věci, hit londýnského West Endu na prknech Divadla Rokoko

V Divadle Rokoko se českému publiku poprvé představí hra Lidé, místa, věci od britského autora Duncana Macmillana. Inscenace se stala ihned po prvním uvedení hitem londýnských divadel. Diváci si ji budou moci poslechnout 3. října 2017 od 19 hodin v Divadle Rokoko.


Inscenaci Lidé, místa, věci napsal současný britský dramatik Duncan Macmillan. Tragikomická hra o závislostech nebyla dosud v Čechách uvedena. Těšit se můžete na Ninu Horákovou, Viktora Dvořáka, Michaela Vykuse, Aleše Bílíka, Danu Batulkovou a Zdeňka Dolanského.

Vstupenky na scénické čtení je možné zakoupit na pokladnách divadel ABC a Rokoko, nebo online na www.MestskaDivadlaPrazska.cz.

Duncan Macmillan

Duncan Macmillan je současný britský autor a režisér mladé generace. Od dob studií se věnoval psaní pro divadlo v rámci nejrůznějších kurzů tvůrčího psaní, včetně programu pro mladé autory v Royal Court Theatre. Za svou hru Monster byl oceněn porotou Bruntwood Awards v Royal Exchange Theatre v Manchesteru, kde se záhy stal i dvorním autorem. Jeho drama Lungs se brzy po premiéře objevilo i v několika dalších evropských, ale i amerických divadlech. Jeho hry se vysílají na stanici BBC Radio 4.