Hezounek Gránský má škaredě zjizvený obličej

Hezounek Gránský má škaredě zjizvený obličej

Hezounek Gránský má škaredě zjizvený obličej

Tohle muselo mladého herce a moderátora primáckého TOP STAR magazínu Davida Gránského zabolet. Na jeho téměř bezchybné tváři se objevila ošklivá jizva! Jak k ní přišel? Zapletl se do rvačky nebo se snad chystá na roli hraběte de Peyrac?

David Gránský je televizním divákům známý nejen z primáckých seriálů, ale také z TOP STAR magazínu , který moderuje od ledna letošního roku. Jeho tvář byla vždy hladce oholená a dosud ji nehyzdila žádná skvrnka. Dnes je ale možné na jeho levé tváři vidět obrovskou, více než deseticentimetrovou jizvu! David k ní přišel při nehodě.Ošklivé zranění, po kterém mu zůstala památka v podobě jizvy, není naštěstí skutečné. David se jen coby Maty, syn primáře oddělení urgentu v seriálu Modrý kód, poranil při nehodě. Aby jeho zranění vypadalo důvěryhodně, musel se svěřit do rukou maskérů. „Specialista na maskérské efekty to dělal asi hodinu. Nejdříve byla vyrobena formička, do které se nalila speciální hmota, díky které vznikl odlitek. Jizva je potom stále stejná. Nalepí se speciálním lepidlem na tvář, zapudruje se a vytratí roztokem rostlinného původu a opět zapudruje. Doličuje se pak speciálními lihovými líčidly. To vše se dělá proto, aby se na jizvě udělala struktura a barevnost pleti jako v reálu,“ prozrazuje něco z maskérských triků Vilda Persy, umělecký maskér seriálu Modrý kód.

V roli Matyho se David Gránský v seriálu Modrý kód objeví až na podzim, jak dlouho mu tedy nevzhledná jizva na tváři vydrží, teprve uvidíme.