Herec Hynek Čermák, zpěvačka Klára Vytisková a šéf ÚOOZ Robert Šlachta v Show Jana Krause

Herec Hynek Čermák, zpěvačka Klára Vytisková a šéf ÚOOZ Robert Šlachta v Show Jana Krause

Herec Hynek Čermák, zpěvačka Klára Vytisková a šéf ÚOOZ Robert Šlachta v Show Jana Krause

Herec Hynek Čermák, zpěvačka Klára Vytisková a šéf ÚOOZ Robert Šlachta se představí v Show Jana Krause.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 29. června ve 21.35 na Primě.

Hynek Čermák – herec, který si splnil svůj sen a v Dejvickém divadle prezentuje výstavu aktů. Fotil nejen své kolegyně, ale i svou přítelkyni Veroniku. Výstava se jmenuje „Ještě máme naději“. „Proč právě tento název? Je to na počest žen. Ony jsou krásné a jen čas je neúprosný. Musíme tedy jejich krásu zachytit. A dokud takovéto odvážné a krásné ženy máme, svět má stále naději,“ vysvětluje Hynek Čermák. Akty prý nedělá dlouho, ale léta letoucí k tomu měl puzení. Nějak prý cítil, že se k fotce dostane. Podotýká, že jeho výstava je hodně založená na odvaze. „Žádná z těchto žen není modelka. Všechny stály nahé před objektivem poprvé v životě, což je ještě zajímavější. Nejdříve jsem oslovil ty nejbližší, většinou herečky. S nimi je to jednodušší, protože u herců je intimita pracovní, a hlavně mě znají. Těžší to už bylo s dívkami, které já neznám. Oslovit děvče s tím, že ji chci vyfotit a proč, není jednoduché. Naštěstí mám vedle sebe i svou přítelkyni, která mi neskutečně pomáhá právě v tom oslovování žen ke spolupráci,“ dodává.

Klára Vytisková – zpěvačka, která stojí za značkou KLARA, patří k nejtalentovanějším a zároveň nejrespektovanějším zpěvačkám české klubové scény. Působila v kapele Toxique, ale v posledních letech o sobě dává vědět především sólově. Na letošních Cenách Anděl získala za debutové eponymní album Home ocenění Zpěvačka roku.

Robert Šlachta – aktuálně odcházející šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu, který ostře kritizuje reformu policie zejména proto, že se to jeho samotného i „jeho“ útvaru bytostně týká a nikdo s ním chystané kroky neřešil.