Herci a režisér v novém videu představují film SRDCE NA DLANI

Herci a režisér v novém videu představují film SRDCE NA DLANI

Herci a režisér v novém videu představují film SRDCE NA DLANI

SRDCE NA DLANI

Komedie od tvůrců hitu ŽENY V BĚHU
Láska se na věk nebo na místo neohlíží. Nikdy nevíme, kdy akde nás potká. Můžeme se zamilovat ve školce, vdůchodu, na ulici, vparku. Kdykoliv a kdekoliv.

Josef (Boleslav Polívka) se těší, že si po odchodu do penze konečně splní svůj dávný sen a stane se pouličním klaunem. Svým šarmem okouzlí i ráznou Marušku (Eliška Balzerová), majitelku pojízdné kavárny. Jako by se ti dva hledali celý život. Ale není na osudovou lásku přece jen trochu pozdě? Navíc se k Josefovi do vily právě stěhuje jeho dcera Anička (Jana Pidrmanová) i s pětiletým Honzíkem. Domnívá se, že s chlapy definitivně skončila, ale setkání sdávnou láskou Pavlem (Matouš Ruml), ji zasáhne usrdce. K Honzíkovi do školky nastupuje nová holčička Evička. Honzík poprvé zažívá pocity spojené sláskou, úplně se vnich neorientuje atak sbírá rady od maminky, dědečka Josefa nebo sympatického strejdy Karla (Vladimír Polívka). I toho potká ve školce láska, když se zamiluje do Honzíkovy paní učitelky Elišky (Kristína Svarinská). Aaby toho sbližování nebylo málo, Karlův basset Váleček si velmi rozumí sEliščinou bassetkou Šalinou.Láska přináší do životů našich hrdinů naději a krásu, ale i komplikace a překážky, které budou muset s úsměvem adobrou vůlí překonat.

„Vkomedii Srdce na dlani se proplétá několik příběhů olásce, která temperamentně zasáhne do života starších, mladších inejmladších hrdinů. Azamilují se dokonce ibasseti Váleček aŠalina. Věřím, že naše nová komedie udělá divákům vkinech radost apotěší je stejně jako Ženy v běhu,“ vzkazuje divákům režisér ascenárista Martin Horský.


TVŮRCI

Scénář arežie: Martin Horský
Producent: Tomáš Hoffman
Výkonná producentka: Jana Gospičová
Kamera: Jan Drnek
Střih: Ondřej Hokr
Architekt: Milan Býček
Zvuk: Michal Pajdiak Tomáš Zůbek
Kostýmy: Paulína Bočková
Masky: Veronika Riehs

HERCI
Vladimír Polívka Karel
Eliška Balzerová Maruška
Matouš Ruml Pavel
Jana Pidrmanová Anička
Boleslav Polívka Josef
Kristína Svarinská Eliška
Veronika Khek Kubařová Bára
Jenda Čadil Honzík
Petr Vaněk Luboš
Hynek Čermák soused Králík
Jaroslava Kretschmerová Marta
Pavla Tomicová prodavačka ve Zverimexu
Marek Taclík majitel Válečka
Jaromír Nosek Radek

Česká republika
Premiéra: 20. ledna 2022
Stopáž: 95 min