Helena Vondráčková vyprodala O2 arénu!

Helena Vondráčková vyprodala O2 arénu!

Helena Vondráčková vyprodala O2 arénu!

Helena Vondráčková dobyla pražskou O2 arenu! Na Dlouhou noc tančilo 11 tisíc lidí!

Zpěvačka Helena Vondráčková má za sebou první samostatný koncert v pražské O2 areně. Její největší hity si tam přišlo poslechnout přes 11 tisíc lidí.

Popová legenda sázela do lidí za doprovodu Charlie Bandu klíčové písně z celé své kariéry. Nechyběly Červená řeka, Sblížení nebo Dvě malá křídla tu nejsou. Tuto píseň zazpívala za doprovodu slovenské vokální skupiny Fragile. Jako hosty si Helena pozvala Báru Basikovou, Vašo Patejdla, Pepu Vojtka či Michala Davidal. S autorem svého hitu Dlouhá noc, který zazněl v závěru show, si zazpívala slavný duet z filmu Hříšný tanec.

Helena Vondráčková také během večera dokázala, že je stále dobrá tanečnice a stepařka. Stalo se tak během písně Tentokrát se budu smát já, během níž ji doprovidili stepaři z Tap Academy Prague pod vedením mistra světa ve stepu Tomáše Slavíčka.

„Byl to zcela jistě můj životní koncert! Jsem plná nádherných dojmů, které budu ještě hodně dlouho vstřebávat,“prohlásila zpěvačka po závěrečných několikaminutových ovacích ve stoje.

„Úžasný koncert. Paní Helena má vitalitu, energii, smekám před ní,“ pochvaloval si premiér Andrej Babiš, který vzal do O2 areny svého syna. Pozdrav zpěvačce před životním vystoupením zaslal také prezident Miloš Zeman. „Skláním se před vámi,“ stálo mimo jiné v jeho dopise.

Ke koncertu v O2 areně dostala Helena Vondráčková i speciální obraz. Zpěvačku ve stylu pop-art vyobrazil česko-německý malíř Joe Muczka. Hodnota obrazu přesahuje milion korun.