Helena Vondráčková: Sfouknout 70 svíček byla fuška!

Helena Vondráčková: Sfouknout 70 svíček byla fuška!

Helena Vondráčková: Sfouknout 70 svíček byla fuška!

Helena Vondráčková dostala od fanoušků na Slapech

velké dorty! Některé pak pozvala na svoji loď

Na Slapské přehradě proběhlo další setkání Heleny Vondráčkové s jejími fanoušky! Třicet věrných příznivců legendární zpěvačky se sjelo na Hanžlův mlýn v hubenkovské zátoce.

 

Fanoušci z celého Česka tam přivezli své milované Heleně dodatečné dárky k nedávnému jubileu. „Dostala jsem nádherné květiny, ale také krásné dorty. Na jednom bylo sedmdesát svíček, které jsem musela sfouknout, na druhém pak marcipánová soška s mojí podobiznou. Autoři pracovali s titulní fotografií z aktuálního 5CD Diamantová kolekce. A musím říci, že je mi ta holka podobná,“ smála se sympatická zpěvačka Helena Vondráčková.

 

Jak už je jejím zvykem, během příjemného setkání si s fanoušky ochotně popovídala, prohlédla si jejich archivní fotografie a také se s nimi vyfotila. Výherce speciální soutěže pak pozvala na svou loď, se kterou se plavili po přehradě. „Koupali jsme se, popíjeli šampaňské, jedli čerstvé ústřice a výborné saláty,“ prozradila zpěvačka, jak si s výherci soutěže užili malý výlet.

 

Toto přátelské setkání uspořádal fanklub Heleny Vondráčkové, který vede Petr Bednarz. K Heleně na Slapy pozval i bývalou dlouholetou šéfku fanklubu popové legendy Marcelu Markovou. Že bylo o čem povídat, není pochyb; zvlášť, když  zpěvačce přivezla ukázat část svého rozsáhlého archivu Heleniných fotek.

Fotografie archiv fanklubu Heleny Vondráčkové