Heidi Janků dorazila i přes svou nemoc na oslavu narozenin.

Heidi Janků dorazila i přes svou nemoc na oslavu narozenin.

Heidi Janků dorazila i přes svou nemoc na oslavu narozenin.

Heidi Janků dorazila i přes svou nemoc na oslavu narozenin.

Hudební a lifestylová televize ALL Television oslavila v pražském klubu Chill Inn své páté narozeniny, kam jako gratulantky dorazila Anife Vyskočilová s Heidi Janků, která i přes svou nemoc dokázala na narozeninovém večeru zazpívat své hity Fotka a Když se načančám.

Jak se na správný narozeninový večer sluší, tak se v pražském klubu i dělo. Moderátor večera Petr Vojnar, který svou funkci jak je již zvykem opět skvěle zvládl. Hosty večera provázel průběhem narozeninové oslavy, během které se zpívalo, tančilo, slavilo, ale k vidění byly například také 3 módní přehlídky. Během přehlídek si přišla na své jak dámská, tak pánská část hostů. K vidění totiž nebyly jen slečny v krásném oblečení, ale také pánové ve spodním prádle 69SLAM, kterou předváděli finalisté soutěže Gay Roku 2015, v čele s vítězem Jiřím Korytářem.
 

Jak již na narozeninových akcích bývá zvykem, je potřebné, aby mezi hosty byl také nějaký ten gratulant. Této úlohy se v průběhu večera zhostila mimo Heidi Janků také herečka Anife Vyskočilová. „Já bych ráda popřála mnoho a mnoho diváků, protože internet pomalu ovládá svět a pět let působení je už pěkné číslo,“ popřála usměvavá Anife, která společně s Muži roku 2015 Tomášem Martinkou, Janem Vurmem a Richardem Habrem vylosovala tombolu. „Joooo a to bych úplně zapomněla. Pozor na výpadky elektřiny, protože bez té internet moc nefunguje,“ dodala již rozesmátá herečka.

 
 

Na večer dorazila také ředitelka Dětského domova v Krásné Lípě Jana Dykastová, společně s dětmi, které v letošním roce díky zpěvačce Lucy Junk absolvovaly moderátorský kurz v Itálii. „Děti byly úžasné, jsem ráda, že se vše díky sportovcům povedlo a děti odjely. V současné chvíli dražíme rukavice, které nám věnoval hokejista Tomáš Plekanec, a také chystáme vystavení reprezentačního daviscupového dresu Lukáše Rosola, který nám předala vzhledem k postupu Lukáše do dalších kol tenisového turnaje v Číně, jeho manželka Míša Ochotská. Moc všem děkuji,“ řekla se slzami v očích krásná blondýnka. „Vůbec jsem nečekala, že mi děti předají dárek s kyticí. Je to od nich krásné, ani nemůžu mluvit,“ vysvětlila své slzy dojatá Lucy.