Harper's bazaar 10. ROČNÍK  TRADIČNÍ A NEJVĚTŠÍ BAZAR ZNAČKOVÉHO OBLEČENÍ

Harper's bazaar 10. ROČNÍK TRADIČNÍ A NEJVĚTŠÍ BAZAR ZNAČKOVÉHO OBLEČENÍ

Harper's bazaar 10. ROČNÍK TRADIČNÍ A NEJVĚTŠÍ BAZAR ZNAČKOVÉHO OBLEČENÍ

Harper's bazaar 10. ROČNÍK TRADIČNÍ A NEJVĚTŠÍ BAZAR ZNAČKOVÉHO OBLEČENÍ

11. LISTOPADU 2015, 16-18 HODIN, DSC ART DEPO

Stejně jako již devět předešlých let, i letos se opět spojí móda a známé osobnosti, aby společně pomohly těm, kteří to potřebují. Ve středu 11. listopadu se v centru Prahy uskuteční jubilejní 10. ročník Harper’s Bazaar Charity.
Charitativní akce v podobě módního bazaru, kterou každoročně organizuje Nadační fond Bazaar Charity v čele s Barbarou Nesvadbovou, návštěvníkům nabídne senzační modely za jedinečné ceny.
 
 

Vedle samotného oblečení bude na charitativním bazaru možné zakoupit také boty, kabelky a další módní doplňky od značek Versace, Prada, Chanel, Jimmy Choo, Lanvin, Dior, Salvatore Ferragamo či Zara. Jak samotný název akce napovídá, všechny věci se budou prodávat za zlomek jejich původní ceny.

V loňském roce se prostřednictvím bazaru podařilo vybrat 502 000 Kč, které byly věnovány na podporu mentálně handicapovaných dětí a dospělých nadace Etincelle, http://www.etincelle.cz , pomáhající lidem s lehkým mentálním či kombinovaným postižením. I výtěžek z letošní akce bude použit na tyto účely, a to konkrétně na rehabilitaci handicapovaných dětí.

 

Přidejte se k nám, udělejte si radost a podpořte dobrou věc. Budeme se na Vás těšit od 16 do 18 hodin v Dvorak Sec Contemporary Art Depo, Václavské náměstí 15, Praha 1.

Prosím, pomozte nám pomáhat. Nežádáme peníze. Jen pěkné věci, které už nenosíte. Boty, které tlačí. Šaty, do kterých jste příliš štíhlá. Kabelku, kterou vám dal špatný muž. Pro věci buď zajedeme, nebo jsou do 6.11. sběrná místa - DvorakSec Gallery (Dlouhá 5), redakce časopisu Harper’s Bazaar (Moulíkova 1b), SPRO Alfa (Truhlářská 15). Veškeré vybrané finanční prostředky budou použity na rehabilitaci handicapovaných dětí. Ani koruna nepřijde nazmar. Či na organizaci fondu. Pokud v šatníku nemáte nic, co by potěšilo jiné, přijďte za námi alespoň nakoupit dárky. Bude to váš první nákup bez jakýchkoli výčitek... A když se vám nic nezalíbí, alespoň se seznámíme pro další ročníky. Už jsme podpořili mentálně handicapované více než pěti miliony korun, je za námi deset let práce. Děkujeme, že se přidáte. Za Nadační fond Bazaar Charity Olga Trčková, Tamara Kotvalová, Anna Rusnok, Tatiana Kováříková, Kateřina Fitaire, Hana Zouvalová, Dana Bérová, Lucie Janotová, Pavlína Saudková, Petr Šec, Aleš Rozehnal, Milan Waldstein a Bára Nesvadbová.