Hanka Kynychová si vzala do parády YouTubera ATIho

Hanka Kynychová si vzala do parády YouTubera ATIho

Hanka Kynychová si vzala do parády YouTubera ATIho

Hanka Kynychová si vzala do parády YouTubera ATIho

Hanka Kynychová je stálou tváří české fitness scény – úspěšnou cvičitelkou, moderátorkou a koučkou zdravého životního stylu. Se speciálními cvičebními programy ve svém fitness centru pomohla zhubnout kdekomu. Teď pomáhala mladému YouTuberovi ATImu, který se rozhodl „jít do sebe“.

 

„Za posledních pár let jsem pěkně přibral,“ říká ATI. „Bohužel si toho všimlo i okolí, tak jsem se s tím rozhodl něco udělat,“ dodává. Se svými úmysly se ve videu podělil s fanoušky a dostal nabídku od Huawei, že mu v tom spolu se svými produkty pomůže. Následně vznikla spolupráce s Hankou Kynychovou, kterou si ATI pro svůj boj s kily vybral, a čtyři výzvy, které ATI v průběhu čtyř týdnů plnil. „Proč zrovna Hanka? Pamatuji si ji, cvičila podle ní i moje máma,“ vysvětluje ATI. Kontrast mezi Hankou Kynychovou, dlouholetou instruktorkou fitness, a mladým YouTuberem, který většinu svého času tráví za počítačem, je jasný. První výzva pro ATIho byla ujít za den alespoň 40 000 kroků, což odpovídá přibližně 28 km. Aby mohl ATI svoje výsledky monitorovat, měl k dispozici chytré hodinky Huawei Watch, fitness náramek ColorBand A1 a smartphone P9 Lite s předinstalovanou aplikací, kde mohl sledovat svůj progres. Díky těmto praktickým pomocníkům mohl snadno zjistit, kolik za den ušel kroků, spálil kalorií, jaká byla jeho tepová frekvence nebo jak byl vydatný jeho spánek. Všechny tyto údaje vidí v mobilní aplikaci a snadno zjistí, jak úspěšný je při plnění své výzvy.

 

Dá ATImu Hanka do těla? „Tento projekt si užívám,“ říká Hanka. „Je to pro mě nová zkušenost a těším se na výsledky, kterých bezpochyby s ATIm dosáhneme. V tuto chvíli se také připravuji na otevření nového fitka, takže jsem ráda, že se tyto události tak pěkně propojily,“ sdělila Hanka Kynychová na začátku spolupráce. „Je fajn, že dnes jsou už na trhu produkty, které vás motivuji žít aktivněji “, doplnila Hanka v souvislosti s Huawei, který se tohoto projektu také účastní. Ještě před začátkem výzvy Hanka ATIho zvážila, změřila mu tuk a další tělesné hodnoty, aby bylo snadné zjistit, jak úspěšné jejich snažení bylo. „Tyto údaje jsou velmi důležité, nejen abychom viděli, jak se posouváme dopředu, ale aby bylo jasné, že postupujeme zdravě,“ vysvětluje Hanka.

 

Během jednoho měsíce musel ATI splnit čtyři různé výzvy. Pod dohledem Hanky se na ně připravoval, trénoval a snažil se jíst trochu zdravěji. Jak říká, především musel vypustit oblíbené brambůrky. Po úvodních testech, kdy běhal na páse, dělal kliky nebo sedy-lehy na čas, už proběhly všechny výzvy, které můžete sledovat na některém z níže uvedených kanálů.

 

Jak to ATI zvládl?

Sledujte jeho YouTube kanál AtiShows
www.youtube.com/user/AtiShows

nebo webové stránky Huafan
http://www.huafan.cz/club/?action=ati