GUMP - nový film režiséra F.A.Brabce s hvězdným obsazením a psy.

GUMP - nový film režiséra F.A.Brabce s hvězdným obsazením a psy.

GUMP - nový film režiséra F.A.Brabce s hvězdným obsazením a psy.

F. A. Brabec bude točit rodinný film GUMP! Obsadí Holubovou, Rodena, Polívku a další známé herce. Ve filmu si "zahraje" i spoustu pejsků.

Toulavý pes Gump se devět měsíců po vydání knihy „Gump: pes, který naučil lidi žít“ stal fenoménem. Neotřelé, poetické, chvílemi až bolestné vyprávění očima psího tuláka Gumpa. Příběh o cestě plné překážek, o neochvějné psí obětavosti položit život za svého páníčka, o naději, kterou nespoutá ani ten nejpevnější řetěz, ale také o zvířecí moudrosti, která nám lidem otevírá oči. Není divu, že tato kniha vzbudila obrovské emoce a získala si zájem desítek tisíců lidí. Jedním z nich je i uznávaný režisér F. A. Brabec. Přečtení knihy proplakal a napadlo ho knížku zfilmovat. „Natočil jsem klip k písni od Olgy Lounové inspirovaný Gumpovým příběhem s názvem „Protože to nevzdám“ a po přečtení knihy jsem hned volal autorovi knížky Filipu Rožkovi, že bych chtěl natočit film.“

Tak vznikl scénář a zhruba za měsíc se začne natáčet. Ve filmu si, kromě Gumpa a několika zachráněných psích hrdinů, zahrají lidé s velkým psím srdcem jako například Eva Holubová, Bolek Polívka, Patricie Pagáčová, Karel Roden, Richard Krajčo nebo Karel Vémola.

Pes Gump s marcipánovým Gumpem a Filipem Rožkem

Autor knihy a scénáře rodinného filmu o Gumpovi žije střídavě v Praze a jihočeském Táboře. A právě v táborském Muzeu čokolády a marcipánu je nyní k vidění marcipánový Gump v životní velikosti. Marcipánová sochařka Hana Zab ho vytvářela 140 hodin a čtrnáctikilová socha je opravdovou kopií Gumpa. Pokřtít ji zavítal nejen Filip Rožek, ale také Gump, režisér F. A. Brabec, herečky Patricie Pagáčová a Nela Boudová, youtuberka Anna Šulcová a rapper Edurad Rovenský.

Tohle budou herecké kolegyně Patricie Pagáčové ve filmu Gump

Režisér F. A. Brabec v obležení hereček a youtuberky, které uvidíte v připravovaném rodinném filmu Gump

Bolek Polívka si Gumpa okamžitě zamiloval...

...stejně jako Nela Boudová