Grilujte, sušte a odšťavňujte jako profík s novinkami od Conceptu

Grilujte, sušte a odšťavňujte jako profík s novinkami od Conceptu

Grilujte, sušte a odšťavňujte jako profík s novinkami od Conceptu

Česká značka elektrospotřebičů Concept přináší hned několik – představuje například zcela nový elektrický gril, se kterým si grilování můžete užívat i mimo letní párty, dále také sušičky a odšťavňovače, díky nimž zpracujete nejen letní úrodu jedna dvě.

Elektrický kompaktní gril PANINI GE2005

Chcete si dopřát šťavnaté steaky, křupavou zeleninu či panini, kdykoli si zamanete? Na všechny tyto dobroty Vám bude stačit jeden jediný přístroj, a to v kteroukoli roční dobu. Využít ho ale samozřejmě můžete i během letní sezóny venku na zahradě. Je vybavený funkcí BBQ, takže jej můžete používat otevřený a grilovat na obou plotnách zároveň – na jedné zeleninu, na druhé šťavnaté maso. Na jeho kvalitních nepřilnavých deskách (28 x 17 cm) potažených teflonem připravíte pravou anglickou snídani s voňavou křupavou slaninkou a rozpečenou bylinkovou bagetou, bramboráky s houbami či uzeným masem, zeleninové placičky nebo sýr, který se nepřilepí. Na jedničku ugriluje i steaky nebo jakékoli maso včetně ryb. Navíc speciálně upravená plocha grilovacích desek odvede přebytečný tuk a šťávu do sběrné nádobky, takže maso bude skutečně grilované, a ne dušené. Jako bonus umí tenhle šikovný pomocník i pravé italské panini – ty lze připravit díky pohyblivé horní plotně, která se volně položí na vložené potraviny. Gril má příkon 1500 W, regulátor teploty a tepelně izolovaná držadla s neklouzavým povrchem. Jeho údržba je naprosto jednoduchá. Grilovací desky stačí otřít papírovou utěrkou a gril bude zase jako ze škatulky. Cena 999 korun.

Odšťavňovač FRESH LO7026, LO7027 a LO7028

Díky vysokému výkonu dokáže z ovoce a zeleniny získat maximální množství čerstvé šťávy plné vitamínů, minerálů a dalších biologicky významných látek. Nádoba na šťávu má obsah 1 l a je vyrobena z BPA free plastu bez škodlivých látek. A protože je odšťavňovač vybaven praktickou funkcí ANTIDRIP, neukápne ani slza tam, kam nechcete. Přístroj je vybaven dvěma rychlostmi provozu – pro měkké plody s vyšším obsahem šťáv, jako například citrusy nebo broskve, a tvrdé plody s nižším obsahem šťáv, jako jsou jablka nebo mrkev. Nemusíte se však zdržovat jejich zbytečným krájením. Odšťavňovač má 7,2 cm velký XXXL plnicí otvor, a hravě si tak poradí se vším, co do něj vložíte. O bezpečnost po dobu odšťavňování se nestarají jen protiskluzové nožky, ale především důmyslný systém, který zabrání zapnutí spotřebiče, pokud nejsou všechny jeho součásti ve správné poloze a na svém místě. Přístroj lze navíc spustit pouze po uzavření nádoby nerezovou svorkou. Odšťavňovač je plně rozebíratelný a díky tomu se také snadno čistí. K dostání je v nerezovém – LO7026, černém – LO7027 a červeném – LO7028 provedení za 1 299 korun.

Sušička RAW FOOD SO2020

Přesvědčí snadnou obsluhou, digitálním časovačem na 48 hodin, LED displejem a plynulou regulací nastavení teploty od 35 do 70 °C, díky níž se výborně hodí i pro přípravu RAW stravy. Usuší ovoce, zeleninu, houby, květiny, těstoviny, ryby nebo maso, ale také bylinky a v základní výbavě má i dva speciální RAW tácky. Díky 9 transparentním sítům o průměru 33 cm, které lze mýt v myčce, navíc usušíte velké množství potravin najednou. Cena 1 999 korun.

Profesionální sušička DOUBLE FAN SO3000

Tento profesionální kousek, který se hodí do každé domácnosti, dokáže hotové divy. Díky příkonu 1000 W zvládne usušit nejen ovoce, zeleninu, houby, květiny či těstoviny, ale nemusíte se bát ani většího množství ryb, masa nebo dokonce uzenářských výrobků jako jsou například klobásy. Má 6 nerezových výsuvných plat, která jsou navíc hranatá (34 x 38,5 cm), a tím pádem velmi dobře využitelná, dále digitální časovač na 48 hodin a dva ventilátory. Umí tedy najednou a rychle dokonale usušit opravdu velké množství surovin. S pomocí LED displeje s dotykovým ovládáním lze teplotu sušičky nastavit od 35 do 70 °C a pak už jen čekat na hotové výrobky. Cena 6 999 korun.

O značce Concept

Společnost Jindřich Valenta – Concept a její značka Concept se řadí mezi přední výrobce a dodavatele domácích elektrospotřebičů v České republice, na Slovensku a v Polsku. Hlavními prioritami této české značky jsou vysoká technická kvalita produktů, moderní design a rychlý servis. Díky dlouhodobým odborným zkušenostem vyvinula společnost Jindřich Valenta – Concept vlastní komplexní soubor pravidel, tzv. Concept Quality Control System, dohlížející na vysokou kvalitu všech produktů.