Grapefruit - pomocná ruka pro vaši imunitu

Grapefruit - pomocná ruka pro vaši imunitu

Grapefruit - pomocná ruka pro vaši imunitu

Chřipkové období se blíží, pojďme se věnovat prevenci!

Citrusy jsou velice oblíbeným ovocem a to nejen v období chřipek a nachlazení. Obsahují ohromné množství čerstvých vitamínů, které jsou chráněny slupkou před tím, aby nedošlo k jejich zničení. Mezi nejoblíbenější patří pomeranč, citron a grep. A právě grep má jedinečné vlastnosti, které vašemu tělu mohou prospět při řešení zdravotních obtíží. Jeho dužina je nejen chutná a zdravá, ale i jeho pecičky jsou překvapivě plné léčivých látek. Extrakt z grapefruitových jadérek je jedno z nejsilnějších přírodních antibiotik. Dezinfikuje a zabraňuje množení mnoha kmenů bakterií, virů a plísní. Švýcarská společnost Herb-pharma AG přináší zázračnou sílu grapefruitu v unikátním přípravku Citrovital.

 

Citrovital je velice účinný přípravek obsahující výtažek z grapefruitových jadérek, díky nimž má antioxidační a antimikrobiální účinky. Jeho použití je v období hrozících chřipek optimální. Výtažek z jadérek grapefruitu obsahuje látky zvané bioflavonoidy. U této látky jsou prokázány silné účinky zabraňující množení bakterií, virů a plísní. Tyto přírodní flavonoidy ulehčují trávení, očišťují organismus, posilují odolnost, pomáhají předcházet nachlazení, zlepšují krevní oběh a zvyšují odolnost sliznic. Pravidelné užívání přípravku Citrovital může mnohé potíže nejen zmírnit, ale i odstranit. Citrovital přirozeně zvyšuje vitalitu a obranyschopnost organizmu.

Můžete si vybrat ze dvou variant: Citrovital kapky jsou k dostání v lékárnách za doporučenou cenu 148,- Kč, v balení 25 ml a nebo Citrovital kapsle za doporučenou cenu 181,- Kč, 30 kapslí.

 

Herb-pharma AG

Švýcarská společnost Herb-pharma AG je výrobcem a dodavatelem doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Herb-pharma AG přichází na globální trh s jasnou koncepcí a vizí pro zákazníka: „Zdraví člověka založené na přírodních a biotechnologických produktech.“