Gott, Simonová, Zíma, Pilarová, Matuška, Sodoma, Šlapeto a spoustu dalších  na jedné desce.

Gott, Simonová, Zíma, Pilarová, Matuška, Sodoma, Šlapeto a spoustu dalších na jedné desce.

Gott, Simonová, Zíma, Pilarová, Matuška, Sodoma, Šlapeto a spoustu dalších na jedné desce.

CD EVERGREEN

opravdové hity - opravdové hvězdy!

21 hitů legend české populární hudby!

 

Yvetta Simonová * Josef Zíma  * Eva Pilarová * Waldemar Matuška Karel Štědrý * Pavlína Filipovská * Karel Kahovec a George & Beatovens     Viktor Sodoma * Patrola Šlapeto * Rangers Band

 

Předzvěstí velké rodinné show EVERGREEN TOUR (březen - květen 2015) je album nabité léty prověřenými hity!

Žárlivý Kakadu, Ježek se má, Včera neděle byla, Proč se lidi nemaj rádi, Mám malý stan, Milenci v texaskách, Montiho čardáš, Rodeo, Hříšní lidé města pražského, Svou lásku jsem rozdal, Paní v černém, Čí je Praha? Naše!, Ta naše písnička česká, Vaya Con Dios, Romeo, mně se stýská, Kingston Town, Neplač malá, Orchidej, Rozvíjej se poupátko - Prstýnek, Pětatřicátníci, Poprava blond holky.

Album vyšlo 1. října, je k dostání v trafikách a novinových stáncích společně s časopisem s životopisy interpretů a jako samostatné CD v síti Bontonland. Obě verze jsou v plnohodnotných krabičkových (jewel box) obalech, ne v papírových pošetkách.

Všem žijícím sólistům (vyjma skupin Rangers Band a Patrola Šlapeto a již zesnulého  Waldemara Matušky) je letos 530 let, jak vypočítal věčně žertující Josef Zíma a společně s kmotrem alba Karlem Gottem, bude interpretům při křtu, neuvěřitelných 605 let!

Myšlenka turné a CD dozrávala několik let. V České republice nejsou rodinné koncerty, na kterých zaznějí hity, které znají všechny generace. 21 písní, zastoupených na albu EVERGREEN mluví jasnou řečí a jsou skvělou pozvánkou na již zmiňované turné EVERGREEN TOUR 2015.

Dramaturg show EVEGREEN TOUR, Radan Dolejš, svěřil moderaci Pavlíně Filipovské a Karlu Štědrému. Každý interpret bude mít svůj blok o délce přibližně 30 minut, ve kterém zazpívá společně se speciálně vytvořeným orchestrem Evergreen Band největší hity své kariéry.

Yvetta Simonová, čiperná a celoživotně oplývající dobrou náladou, oslaví během příštího měsíce  své šestaosmdesáté narozeniny. Svůj věk si nijak nepřipouští a také se s ním ani netají a těší se na své publikum, kterému představí své opravdu největší hity dlouhé kariéry.

Eva Pilarová, která letos oslavila  půlkulaté 75. narozeniny se těší, že se opět setká s  velkým počtem svých fanoušků, tak jak se jí to daří i na letních festivalech, kam ji chodí podpořit všechny generace, jak mladí, tak i ti odrostlejší.

Duchovní otec a producent  celé show EVERGREEN TOUR,  Jaroslav Topercer z firmy T Production,  říká: „Jsem nadšený tím, že se nám podařilo dát dohromady hvězdy, které hned tak na jednom pódiu pohromadě neuvidíte. A že si všechny našly ve svých nabitých diářích tolik volných termínů, aby mohly s EVERGREEN TOUR  potěšit své fanoušky napříč republikou a ne jen, jak bývá v našich krajích zvykem, navštívit jen ta největší města. Těšíme se, spolu s diváky, že to bude opravdu podívaná pro celé rodiny."

Samostatné bloky dostane i skupina Geroge & Beatovens při své vzpomínce na Petra Nováka nebo doprovodu Karla Kahovce a Viktora Sodomy, zpívajícího písně z repertoáru Matadors.

Rangers Band zavzpomínají na období Plavců i Rangers.

Patrola Šlapeto vzdá hold pražskému písničkáři, herci, textaři a režisérovi, Karlu Hašlerovi.Vstupenky na turné jsou v prodeji v obvyklých předprodejních sítích Ticket art, Ticketpro a Tickeportal v cenách od 299 Kč!