Gondík, Černocká a Hrubešová v salonu Hair Fashion Point

Gondík, Černocká a Hrubešová v salonu Hair Fashion Point

Gondík, Černocká a Hrubešová v salonu Hair Fashion Point

Gondík v paruce, Hrubešová ve stresu a Gavriely v rohu.

Takhle dopadla návštěva kadeřnického salonu! Hvězdné osobnosti české scény, Dalibor Gondík, Markéta Hrubešová s dcerou Christel, Martina Gavriely a Petra Černocká, se sjely do pražského obchodního centra na Zličíne, aby slavnostněznovuotevřely prestižní kadeřnické studio Hair Fashion Point k příležitosti změny vizuální identity salónu.

Akcí provedl oblíbený moderátor Dalibor Gondík. A přestože do kadeřnického křesla moc často neusedá, tentokrát si to docela užil. Nechal si totiž nasadit paruku, která se mu velmi zalíbila. Chvíli to dokonce vypadalo, že v ní půjde i moderovat, To si ale nakonec rozmyslel. Ani zpěvačka Petra Černocká nenavštěvuje kadeřnictví často. Odchází sice vždy nadšená z nového účesu, čas ale raději využívá jinak a vlasy si upravuje sama. Dokonce stříhá i svého muže a v minulosti o vlasy pečovala celé kapele. To herečka Markéta Hrubešová, která do salonu přijela se svou dcerou Christel a její kamarádkou, chodí ke kadeřníkovi pravidelně. Rozhodně to pro ni ale není žádný relax. Když jen tak posedává v křesle, začne myslet na všechny své povinnosti a začne být nervózní. Neumí prý zkrátka vypnout. A zatímco si všichni užívali program a bohaté občerstvení, Martina Gavriely postávala v rohu a lidem se stranila. Nakonec alespoň rokrojila dort a přihlížela také odhalení nového loga salonu. Toho se ujal Dalibor Gondík s majitelkou salónu a ambasadorkou L’Oréal divize Matrix - Žanetou Dostálovou. Celá událost připomněla úspěchy studia a nové portfolio služeb, HFP se při této příležitosti představil také jako držitel prestižního francouzského kadeřnického titulu titulu„Privilège“ a „Haute Coiffure Française“ (1, 2, 3).

Kadeřnické umění v HFP je inspirováno francouzskou módou, a proto se i celý slavnostní křest nesl ve francouzském stylu od podmanivé hudby, vybraných kulinářských pochutin až po ukázky kadeřnického umění na finalistech soutěže Tvář roku ČR a SR 2014, pořádané modelingovou agenturou Narimodels. Modelky a modely byli oděni do futuristických kostýmů, jež podtrhly preciznost, eleganci a exkluzivitu účesů vytvořených Žanetiným odborněvyškoleným týmem. Žaneta Dostálová řekla: „Náš profesionální tým kadeřníků se od roku 2010, kdy byl salon založen, posouvá vpřed a neustále překračuje hranice kreativity a tvořivosti. Titul salonu Privilège nám vynesly naše skvělé výsledky jak na českém, tak světovém trhu."