Galavečer Look Bella 2016 a Gala ples Brno

Galavečer Look Bella 2016 a Gala ples Brno

Galavečer Look Bella 2016 a Gala ples Brno

PRVNÍ GALA PLES BRNO A VELKÉ FINÁLE LOOK BELLA 2016

Historicky první Gala Ples Brno a s ním spojena volba nejzajímavějších tváří LOOK BELLA 2016 se nezadržitelně blíží. I vy se můžete stát součástí tohoto neopakovatelného zážitku. Pořádající agentura PRESTIGE MODELS zve všechny příznivce dobré zábavy, plesů, tance, módy a známých osobností na velkolepé finále XIII. ročníku prestižní soutěže krásy LOOK BELLA, které je letošním rokem netradičně propojeno se zahájením plesové sezóny prostřednictvím Gala Plesu Brno.

Galavečer proběhne již tuto sobotu 3. 12. 2016 v prostorách LASER SHOW HALL v Bobycentru v Brně. Letošní první ročník Gala Plesu Brno nabídne svým návštěvníkům nezapomenutelnou show od první do poslední vteřiny. Večerem bude provázet skvělá moderátorská dvojice Kateřina Brožová & Ondřej Blaho, zazpívá Monika Bagárová, vystoupí patronka soutěže LOOK Bella 2016 Jitka Boho, a nebude chybět ani další doprovodný program jako např. vzdušná akrobacie, taneční vystoupení Tanečního studia Kometa, exhibice muay thai, mistryně světa ve stepu Sára Titzová aj. Hosté se mohou také těšit na 13 krásných slečen a 7 urostlých mladých mužů, kteří se utkají o letošní titul LOOK BELLA 2016.

 

Soutěžící budou česat kadeřníci z exkluzivního kadeřnického salonu PETRA´S HAIR FASHION. O dokonalou vizáž dívek a mužů se postará tým make-up artistek značky MATIS PARIS

Přehlídkové molo ovládnou dechberoucí modely od fashion designers Miriam Janásové a Sandry Markové. Dokonale padnoucí, pánské obleky značky Ceremoni. Finalisté také přestaví plavky z nové kolekce pro rok 2017 značky Relleciga a modní oblečení značky Wayfarer a Reserved. Těšit se můžete také na přehlídku spodního prádla Werso. Proběhne také křest historicky prvního kalendáře Look Bella, který nafotily finalisté ve spolupráci s fotografem Zbyňkem Maděryčem.

 

Svým hlasem o vítězích rozhodnou také známé a vážené osobnosti, z nichž lze uvést například patronku soutěže Jitku Boho, fotografa Zbyňka Maděryče, loňskou vítězku LOOK BELLA 2015 Markétu Konopáskovou, Českou Miss 2014 Gabrielu Frankovou, Českou Miss 2013 Lucii Kovandovou, Muže roku 2014 Tomáše Dumbrovského, návrhářky Miriam Janásovou a Sandru Markovou, cestovatele a fotografa Jiřího Kolbabu a další.

 

A finalisté mají rozhodně o co bojovat! Kromě titulu z prestižní soutěže krásy Look Bella mohou vítězové získat překrásné korunky o jejichž design se postaral Roman Matouš jewelry&bijoux, kuchyňské pomocníky KitchenAid, lyže od značky Elan, designové snowboardy značky Nano Snowboards, poukazy od návrhářky Sandry Markové a návrhářky Miriam Janásové, plavky z nové kolekce 2017 značky Relleciga, vytvoření výtvarně zaměřeného portfolia od fotografa Zbyňka Maděryče, letenky od Letiště Brno a spoustu další cen.