Frekvence 1 - jediné rádio, které dělá radost posluchačům řidičům celý leden

Frekvence 1 - jediné rádio, které dělá radost posluchačům řidičům celý leden

Frekvence 1 - jediné rádio, které dělá radost posluchačům řidičům celý leden

Frekvence 1 pokračuje v rozdávání radosti posluchačům hned po vánočních svátcích. Tentokrát se zaměřuje na řidiče, kterým v průběhu celého ledna věnuje dvacet jedna ročních dálničních známek. Soutěž je další aktivitou vycházející ze sloganu Frekvence 1 „Zapni rádio, vypni starosti“.

 

Ještě ani neskončil rok 2019 a rádio zahájilo další soutěž s názvem „Dálniční známky s Frekvencí 1“, ve které dělá radost především posluchačům řidičům. Od pondělí 30. 12. vyráží posádka rádia ve žluté dodávce na různé dálniční úseky po celé ČR. „Na Frekvenci 1 se rádi a často řídíme heslem „Kdo si hraje, nezlobí“. Společně s námi si posluchači mohou nyní zasoutěžit o dálniční známky. Čas na to mají až do konce ledna,“ komentuje akci moderátor Frekvence 1 Tomáš Fíla. Vždy v ranním vysílání před 8 hodinou prozradí moderátor první indicii – směr, jakým se ten den vydají. V dopoledním před 11 hodinou pak upřesní Tomáš Fíla další indicií, kde se se žlutou dodávkou právě nacházejí. První auto, které odhalí stanoviště, zastaví u dodávky a nemá ještě dálniční známku vylepenou na okně, dostává od Frekvence 1 dárek – roční dálniční známku v hodnotě 1 500 Kč. S každým výhercem rádio ještě odvysílá rozhovor z předání v živém vstupu.

Tento rok Frekvence 1 pro velký úspěch soutěž opakuje. Loni se velmi často stávalo, že u žluté dodávky zastavilo v jednu chvíli více aut, o vítězi pak rozhodovaly doslova vteřiny. „Každý všední den máme pro nejrychlejšího posluchače připravenou jednu novou dálniční známku. Je o ně vždy obrovská tlačenice. Určitě se vyplatí nás na Frekvenci 1 pozorně poslouchat a dojet si pro dárek, který vám bude dělat radost po celý rok 2020,“ doplňuje Tomáš Fíla.

Soutěží „Dálniční známky s Frekvencí 1“ rádio opět potvrzuje, že slogan „Zapni rádio, vypni starosti“ bere velmi vážně a posluchači se na něj mohou spolehnout