Francouzské crêpes nyní v Bageterii Boulevard

Francouzské crêpes nyní v Bageterii Boulevard

Francouzské crêpes nyní v Bageterii Boulevard

Dezert po francouzsku? Bageterie Boulevard nabídne tři druhy „crêpes“

Tenké a vláčné palačinky jako ze stánků v ulicích Paříže zařadila mezi sladké dezerty Bageterie Boulevard. Vybírat můžete ze tří oblíbených variací, které se stanou skvělou tečkou za každým hlavním jídlem. Nabídka je prozatím k dostání ve čtyřech vybraných pobočkách, jež přípravu tzv. crêpes umožňují.

 

Vůně skořice, jablek a ořechů připomíná zimní zasněžené dny a blížící se Vánoce. A přesně tuto kombinaci si můžete užít i v jedné z nabízených variant palačinek. Dáváte-li přednost raději klasické marmeládě, ochutnejte palačinku s jahodovým džemem Bon Maman a čerstvým italským mascarpone. Trojici pak uzavírá palačinka plněná banánem, Nutellou a lískovými oříšky. Tuto variantu zcela jistě ocení děti i dospělí.

Palačinky pocházejí z francouzské Bretaně, nicméně rozšířenou pochoutkou jsou nyní již po celé Evropě. Jejich originální název „crêpes“ vzešel z latinského slova „crispa“, což znamená zvlněný. Sladkou lahůdku je možné plnit téměř čímkoli, na co máte chuť. Neméně oblíbená je i slaná varianta tohoto pokrmu.

V současné době můžete palačinky ochutnat na pobočkách Bageterie Boulevard na Praze 9 v Galerii Harfa, v Hradci Králové v novém OC AUPARK v Kladně v OC Central a v Bratislavě v Eurovee.

Více informací naleznete na www.bb.cz