Fotogalerie z oslavy 60. narozenin Dády Patrasové

Fotogalerie z oslavy 60. narozenin Dády Patrasové

Fotogalerie z oslavy 60. narozenin Dády Patrasové

Kulaté narozeniny si zaslouží velkou oslavu. A šedesáté obrovskou!

Přesně tohle si nejspíš pomyslela rodina Dády Patrasové, když se pustila do organizace velkolepé oslavy. Na seznamu pozvaných hostů nechyběli příbuzní, přátelé, ani kamarádi z řad osobností nebo kolegů České televize a zástupci médií.

V první části slavnostního setkání v pražském hotelu Fusion v Panské ulici oslavenkyně přijímala dary. Ne, že by je snad později přijmout odmítala, ale, jak to tak na oslavách bývá, gratulanti chtějí popřát hned po příchodu...

Oslavný večer byl organizovaný, moderace se chopila půvabná Dádina dcera Anička. Ta později své mamince zazpívala song Haleluja.

Pozadu nezůstali ani manžel Felix a syn Felix; ti dojaté Dádě zahráli na saxofon její oblíbené skladby.

Protože oslava byla spojena se křtem Dádina nového CD pro děti, mezi gratulanty nemohlo chybět ani maňáskové duo žížaly Julie a kosa Oskara.

Dáda Patrasová obdržela stovky nádherných květin, kvalitních lahví vína, kosmetických balíčků a také několik obrazů.

Největší pozdvižení vyvolal červenomodrý obraz malíře Petera Herela. Jeho exkluzivitu totiž Dáda a přítomní hosté objevili až poté, co se na obraz podívali přes růžové sklo. Pak místo malovaného obrazu uviděli "fotografii", na níž byla vyobrazena Dáda mezi mnoha postávajícími muži.

Podívejte se na fotogalerii z oslavy, která nejlépe vystihuje atmosféru slavnostního večera zpěvačky, moderátorky a herečky Dády Patrasové.

Autorem fotografií je známý český fotograf František Jirásek - na této fotce s oslavenkyní.