Florea.cz tají dárce kytice pro Olexandru Mykoliuk

Florea.cz tají dárce kytice pro Olexandru Mykoliuk

Florea.cz tají dárce kytice pro Olexandru Mykoliuk

Život v kdysi hrdém a krásném Doněcku si dnes umí málokdo představit. Prakticky každý den se bojuje o to, abyste se dočkali dalšího rána, pokud možno alespoň v relativním klidu. Olexandra sice už bydlí nějaký ten pátek v Praze, která je jejím vysněným městem, domů se ale samozřejmě vrací kvůli mamince. Její příběh je plný emocí, nenaplněných tužeb, ale také naděje, odhodlání a obrovské vůle. Možná právě to bylo inspirací k dárku, který na Olexandru čekal po jejím příletu na pražském letišti.

 

Když totiž vystoupila z letadla a prošla nezbytnými procedurami, čekal na ni poslíček společnosti Florea. Jak už název firmy napovídá, jde o květiny. Krásný puget, který Olexandra dostala, si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Háček je však v tom, že ani ona netuší, od koho by mohl být. „Byla tam jen kartička od Florea.cz s nápisem vítáme tě v Praze. Nic víc,“ kroutila hlavou evidentně zaskočená brunetka. „Ráda bych věděla, komu poděkovat. Prosím, dáte mi vědět, kdo tuto krásnou květinu poslal?“

Každopádně nám se kytice této společnosti zalíbily natolik, že se vám, milí čtenáři, nabízíme možnost se s jejich prací seznámit. Pokud máte rádi květiny nebo chcete udělat radost svým blízkým, nahlédněte na florea.cz.

Foto: archiv Olexandry Mykoliuk