Finalistky soutěže Česká Miss čeká soustředění v exotickém Thajsku

Finalistky soutěže Česká Miss čeká soustředění v exotickém Thajsku

Finalistky soutěže Česká Miss čeká soustředění v exotickém Thajsku

Finalistky soutěže Česká Miss čeká soustředění v exotickém Thajsku

Desítku finalistek letošního ročníku soutěže Česká Miss čeká čtrnáctidenní soustředění v Thajsku. Pobyt pro dívky zajistila cestovní kancelář Čedok
a Thajská centrála pro cestovní ruch. Dívky odletí z Prahy 12. ledna do Bangkoku, kde se teploty pohybují nad 30 stupňů. Kromě příprav na dubnové finále je pro ně připraveno i mnoho dalších aktivit. Před odletem se uskutečnila tisková konference v prostorách rezidence Velvyslanectví Thajského království v Praze za přítomnosti Jeho excelence Naronga Sasitorna. Setkání moderoval scénárista finálového večera Libor Bouček. Mezi hosty nechyběla ani patronka soutěže Iva Kubelková a vítězky soutěže Česká Miss 2015.

Iva Kubelkova s finalistkami souteze Ceská MissPo celou dobu dvou týdnů, které soutěžící v této jihoasijské zemi stráví, budou mít dívky příležitost se nejen seznámit s místními krásami a tradicemi, ale především načerpají síly a nové zkušenosti pro nadcházející finále. Součástí programu je i focení a natáčení v různých prostředích či při plánovaných aktivitách. O beauty fotky se postará fotograf Lukáš Dvořák. Ze společenských událostí se dívky zúčastní například večeře se starostou města Pattaya, setkání s thajským guvernérem Tourism Authority či galavečeře na úřadě Thajské centrály pro cestovní ruch.
 Hynek Špinar (C¦îedok), Ali Marzouki (Thajska¦ü centra¦üla pro cestovni¦ü ruch) a Libor Bouc¦îek

Dívky si vyzkouší thajský box, navštíví krokodýlí farmu a podívají se i do exotické zahrady s tropickou faunou a flórou Nung Nooch Village,“ popisuje Ali Marzouki, zástupce thajské centrály v ČR. Čeká je i další poznávání mnoha koutů jedné z nejoblíbenějších turistických destinací – kromě měst Bangkok a Pattaya uvidí i největší ostrov Phuket na jihu Thajska či ostrov Jamese Bonda. „Mezi prací a cestováním po nejkrásnějších místech Thajska si finalistky budou moci odpočinout například při vodních sportech nebo proslulých thajských masážích. Užijí si dosyta i výbornou místní kuchyni a dokonce absolvují i krátký kurz vaření,“ dodává Ali Marzouki.

 

V opravdu letním počasí se nejen k focení, ale i příjemnému osvěžení v moři budou hodit plavky značky Astratex. Pokožku před slunečními paprsky ochrání produkty AVON, sluneční péči na namáhané vlasy poskytl salón Franck Provost. Všechny finalistky dostanou jako vzpomínku i řetízek s briliantem od společnosti Lucy Diamonds. Pro zaznamenání všech svých zážitků budou mít finalistky bílé fotoaparáty značky Olympus PEN E-PL7 + 14–22 mm II R. Tento model je ideální pro všechny, kdo chtějí kvalitní fotografie, ale vyhledávají především kompaktní a lehká zařízení ve skvělém designu.

 

Věřím, že si všechny soutěžící z Thajska odvezou spoustu nezpomenutelných zážitků. Říká se, že je to země úsměvů, a ten jim chceme na tvářích vykouzlit také. Nebudou to jen dva týdny práce, ale i poznávání nových míst, lidí a tradic,“ popisuje Hynek Špinar, ředitel komunikace a strategického rozvoje cestovní kanceláře Čedok.

 

Ráda bych poděkovala všem partnerům soutěže i panu velvyslanci za pozvání. Díky nim budou mít spoustu krásných vzpomínek na celý život,“ dodává Marcela Krplová, ředitelka soutěže Česká Miss. Po zahraničním soustředění v Thajsku čeká finalistky i domácí příprava na Farmě Čapí Hnízdo a v Praze také tradiční Ples v Opeře. Slavnostní vyhlášení soutěže se uskuteční 2. dubna 2016 v Obecním domě. Přímý přenos bude vysílat televize Prima.