Film s Jaroslavem Duškem Zrcadlení tmy na Aerovodu

Film s Jaroslavem Duškem Zrcadlení tmy na Aerovodu

Film s Jaroslavem Duškem Zrcadlení tmy na Aerovodu

Film s Jaroslavem Duškem Zrcadlení tmy zamíří hned po své online předpremiéře na portál Aerovod

Dokument režiséra Viliama Poltikoviče Zrcadlení tmy si budou moci diváci od soboty 18. dubna přehrát v původní české online videopůjčovně Aerovod. Snímek sleduje Jaroslava Duška při cestách za inspirujícími bytostmi a místy, které uskutečnil v návaznosti na své pobyty ve tmě. Diváci tak prožijí například návštěvu CERNu, cestu za podivuhodnou přírodou Korsiky, koupání v zamrzlé řece či setkání s divokou delfínicí v Irsku. O den dříve, v pátek 17. dubna od 20:00, se v rámci projektu Moje kino LIVE uskuteční online předpremiéra snímku. Po projekci bude následovat debata s Jaroslavem Duškem.

Zrcadlení tmy na Aerovodu: http://aerovod.cz/katalog/zrcadleni-tmy Více informací o filmu Zrcadlení tmy: https://zrcadlenitmy.maitrea.cz

Nové české filmy i dokumenty

Videotéka Aerovod zažívá v uplynulých týdnech výrazný nárůst návštěvnosti a nové filmy přidává téměř každý den. V uplynulých dvou týdnech v katalogu Aerovodu přibyly například nové české dokumenty (The Sound is Innocent, Viva video, video viva, Jiří Trnka: Nalezený přítel a kompletní série Manželské etudy: Nová generace) i hrané snímky (Domestik, Všechno bude, Teroristka, Hastrman). Jednotlivé filmy lze přehrát nebo stáhnout za několik desítek korun, videotéka také nabízí možnost předplatného. Za 150 Kč měsíčně tak diváci mohou neomezeně sledovat většinu filmů z katalogu Aerovodu.

Daruj film

Další možnost, kterou Aerovod nabízí, je darování filmu. „Každý film na Aerovodu, stejně jako předplatné, je možné zakoupit a darovat své rodině či přátelům. V době, kdy není možné pořádat narozeninové ani jiné oslavy tak může být zaslaný film k přehrání online příjemným překvapením a potěšením,“ říká Hana Chybíková z distribuční společnosti Aerofilms. „Lidé s vášní pro cestování určitě potěší film Marka Slobodníka Afrikou na pionýru. Velké popularitě se také aktuálně těší komedie Vlastníci, oscarový Parazit, romantická komedie Tenkrát podruhé nebo dokument Diego Maradona,“ dodává.