Fatty Pillow pirátsky moderoval Top Star: Jsem lepší než všichni moderátoři světa!

Fatty Pillow pirátsky moderoval Top Star: Jsem lepší než všichni moderátoři světa!

Fatty Pillow pirátsky moderoval Top Star: Jsem lepší než všichni moderátoři světa!

Diváci televize Prima byli právě svědky toho, jak kontroverzní streamer Fatty Pillow pirátsky ovládl vysílání a moderoval Top Star!

 

Spolu s lidmi, kteří stojí za tvorbou Primou COOL, připravil speciální vysílání s názvem COOL Star na oslavu 7. narozenin Prima COOL, která vypukne již tento pátek v La Fabrice.

 

„Byla to fakt haluz, ale strašně jsem si to užíval. Nalítl jsem tam jak pán a převzal jsem vedení,“ smál se Fatty poté, co jeho spanilá jízda COOL Starem skončila. „Jsem rád, že jsem si něco takového mohl zkusit, ale příště by se v televizi mohli polepšit. Odmala jsem chtěl být herec a dělat do filmu a televize, ale jestli všude na natáčení jedí jen ovocné mísy, jako jsem dostal já, tak se nedivím, že je většina těch moderátorů tak vychrtlá a suchá při přenosu! Chápu, že jsem tam vlítnul bez ohlášení, ale příště ať mi dají pořádně nažrat, když už jsem v tý televizi,“ nebral si Fatty servítky. „Každopádně jsem si to užil a splnil se mi menší dětský sen a třeba to opravdu jednou dotáhnu na moderátora nebo herce. Teda doufám, protože pár kameramanů říkalo, že muselo použít dva extraširoké objektivy, aby mě do toho záběru vůbec narvali. Doufám, že to bude brzy lepší, jak s jídlem, tak s technikou! Na to, že jsem absolutně nebyl připraven, co budu říkat, jsem si to, myslím, dal jako pán, a jsem na sebe hrdý. Dal jsem to líp než většina moderátorů,“ dodal sebevědomě Fatty Pillow, kterého můžete znát nejen z internetu, kde patří mezi nejlepší české streamery. Pyšní se bezmála 340 tisíci fanoušků na Youtube, kde dosáhl 80 milionů zhlédnutí, a takřka 180 tisíci fanoušků na Facebooku. Vidět ho ale můžete i každou sobotu v 17.20 v pořadu Aliho parťáci, kde v nové rubrice Staň se šéfíkem internetu hledá spolu s Alim a Ondřejem Sokolem nové talentované youtubery.