EXTRAVAGANTNÍ FOCENÍ ANDREI VEREŠOVÉ

EXTRAVAGANTNÍ FOCENÍ ANDREI VEREŠOVÉ

EXTRAVAGANTNÍ FOCENÍ ANDREI VEREŠOVÉ

Jedna z nejvyhledávanějších modelek Andrea Verešová (33) v sobě rozhodně nezapře profesionálku. Nebojí se ani extravagantního make-upu.

Make-Up Institute Prague fotil svou další make-up kolekci. Jako modelky zvolil Andreu Verešovou a Olo Křížovou. Líčení se ujala top česká vizážistkaHristinaGeorgievska, která je lektorkou Foto make-up kurzu a vizážista Tomáš Moučka. Cílem bylo ukázat umění make-upu a nadchnout všechny milovníky kreativních a netradičních metod líčení. Do výsledného make-upu byly použity expresivní tvary, latex a UV make-up. Focení se ujala fotografka Nikola Šrajerová.

 


I když má Andrea Verešová nespočet pracovních nabídek, díky své oblibě si může vybírat. K modelingu či focení kampaní ji teď přibyla i hodně zajímavá práce. Stala se tváří celosvětového projektu profesionálních škol Make-Up Institute Prague, a nafotila nové vizuály. Její tvář tak zdobil velmi extravagantní foto make-up, který na ní vytvořila přední vizážistka a lektorka školy HristinaGeorgievska. „Hristina je úžasná a já jsem z make-upu nadšená. Hodně mě tento druh líčení zajímá. Dokonce jsem si ve škole domluvila i kurz líčení,“ přiznala Verešová, která se však nechystá pověsit modeling na hřebík a být profesionální vizážistkou. „Líčení mě zajímá. Za tu dobu, co dělám modeling, jsem se i naučila mnoho triků a vychytávek od vizážistů. Přesto bych ráda prošla kurzem, abych se ještě něco přiučila nejen při líčení sebe, ale i svých kamarádek.“

A jak se na náročný foto make-up připravovala sama vizážistka? „Tuhle práci dělám už dlouhou řadu let, takže mě nic nezaskočí ani nepřekvapí. Měla jsem jasnou představu, kterou jsme chtěli s majitelkou školy Markétou Davidovich vytvořit,“ řekla Hristina. Té jsme se i zeptali, které klasické líčení bude letos in. „Letos se bude nosit hodně různorodý make-up, a to nejen výrazný, ale i jemnější. Trendy budete především v přírodních barvách. Linky se budou nosit i letos. Rozhodně by vám v kosmetické kabelce neměly chybět průhledné lesky, hnědé, oranžové či červené rtěnky. Letošní rok bude hodně o kreativitě každého z nás.“

Na vizuálech školy se objeví i modelka a stylistka Olo Křížová, kterou líčil kreativní vizážista Tomáš Moučka. „Na Olo jsem použil metodu airbrush v šedých odstínech, které jsem doplnil velkými tmavými rty. Ty má modelka od přírody výrazné, proto jsem je ještě více zdůraznil. Tento make-up bude skvěle ladit právě k make-upu, který má Andrea Verešová.“

 

 

HristinaGeorgievska – Výrazná vizážistka, působící na českém trhu, původem z Makedonie. Líčení se věnuje od roku 1995. HristinaGeorgievska je jedna z nejkreativnějších make-up artistek v ČR, jako jedna z mála pracuje na avantgardních projektech, jakých je v Čechách stále málo.

Tomáš Moučka – Kreativní vizážista a fotograf se zaměřením na pánský make-up. Působil i jako vizážista M.A.C. Má za sebou nespočet focení, přehlídek a spolupracuje s Marie Claire, Dolce Vita, InStyle, Harper’sBazaar a mnohými dalšími.

Make-Up Institute Prague je místem, kde se vzdělávají vizážisté ať už začátečníky nebo ti, kteří se v branži pohybují,ale chtějí se neustále zdokonalovat. Poskytuje základní make-up kurzy, akreditované Ministerstvem školství i pokročilé kurzy od speciálních efektů po extrémní make-upy.Kromě kurzů nabízí absolventům i možnost pracovních příležitostí v rámci agentury pro vizážisty.