Exkluzivita hotelu UNIC Prague a restaurace Café Emma

Exkluzivita hotelu UNIC Prague a restaurace Café Emma

Exkluzivita hotelu UNIC Prague a restaurace Café Emma

Minulou středu se v samém srdci historické Prahy konal koktejl při příležitosti slavnostního otevření nového čtyřhvězdičkového hotelu UNIC Prague. Tento městský hotel zajímavě kombinuje moderní design s původními prvky a kromě exkluzivního ubytování nabízí i gurmánské zážitky v příjemné restauraci Café Emma ve stylu francouzského bistra. Prohlédnout si oslnivý interiér a pochutnat si na lahůdkách inspirovaných „zemí galského kohouta“ přišly i zpěvačka Victoria, herec Radúz Mácha, zpěvačka Kateřina Mátlová, modelka Michaela Štoudková, a další známé tváře české společnosti.

Hotel UNIC Prague je situován v nádherném historickém paláci z 19. století, který nabízí kouzla staré Prahy jako na dlani. Majestátní budova ve tvaru písmene “U” disponuje velkoryse řešeným prostorem a za svými zdmi ukrývá velké vnitřní patio, které slouží v letních měsících jako terasa restaurace. Ubytovat se lze v jednom z 90 pokojů, které hýří zajímavými materiály, barevnými kombinacemi i příjemným komfortem.

Hosté obdivovali nejen citlivě uspořádaný interiér, ale i zajímavé dekorace. Na první pohled každého zaujaly například obrazy inspirované Prahou z dílny všestranného španělského umělce jménem Quim Domene, které zdobí nejen společné prostory hotelu, ale i jednotlivé pokoje.

Hotel UNIC Prague si zakládá nejen na netradičním designu, ale i na skvělé obsluze. Její kvalita byla dokonale prověřena již během slavnostního otevření. Vynikající bylo i koktejlové občerstvení ve francouzském stylu, kde nechyběly třeba ústřice, oblíbené foie gras, slávky nebo známý bretaňský dezert „crepes suzette“. Stejné pochoutky a mnoho dalších vytříbených pokrmů si mohou pravidelně dopřávat i návštěvníci nové restaurace Café Emma, která se v objektu hotelu nachází.

Tento restaurant je inspirován stejnojmenným proslulým podnikem, který se nachází ve španělské Barceloně. Za jeho konceptem stojí dva michelinskými hvězdami ověnčení šéfkuchaři, Michel Sarran a Romain Fornell.