Enrique Iglesias přilétá do Prahy

Enrique Iglesias přilétá do Prahy

Enrique Iglesias přilétá do Prahy

Enrique Iglesias v sobotu přilétá do Prahy

Jaká má speciální přání a co chce navštívit?

Španělský zpěvák Enrique Iglesias, který vystoupí v neděli večer v beznadějně vyprodané Tipsport Aréně v Holešovicích, míří do české metropole. Přilétá v sobotu večer rovnou z Vídně, kde pro fanoušky koncertoval o několik dní dříve.

Fanoušci, kteří by na svého idola chtěli čekat na letišti, však mají smůlu. Detaily jeho příletu, stejně tak jako jméno hotelu, kde Enrique stráví dva dny, produkce vzhledem k zachování jeho soukromí tají.

 

Enrique je, co se požadavků na produkci pražského koncertu týče, prý skromný. Marně bychom hledali extravagantní výstřelky, které by snad vyžadoval ve své šatně či hotelovém apartmá. Jediné, na co si zpěvák opravdu potrpí a co miluje, je kokosové mléko. Několik balení tohoto zdravého nápoje tak musí mít připraveno kdekoliv, kam přijede.

V neděli, kdy před samotným koncertem proběhne ještě zvuková zkouška, prý zpěvák doufá v pár hodin volného času. Ten plánuje strávit prohlídkou hlavního města, kde chce navštívit několik nejvýznamnějších památek v historickém centru. Láká ho také české pivo a kuchyně, ačkoliv tu možná nestihne ochutnat. Před koncertem se stravuje spíše lehčeji, aby měl dostatek energie na pořádnou show.

Sex and Love na podporu stejnojmenného alba je dvanáctým koncertním turné zpěváka. Navštívil s ním již Ameriku, Asii, Afriku a nyní koncertuje po Evropě. V České republice však vystoupí poprvé.