Ellie Goulding vydává nové album!

Ellie Goulding vydává nové album!

Ellie Goulding vydává nové album!

Ellie Goulding vydává nové album!

Osmadvacetiletá Britka Ellie Goulding se poslední léta řadí celosvětově mezi nejpopulárnější zpěvačky. Doposud vydala dvě velmi úspěšné desky, na svém kontě má více než desítku hitů a do této chvíle prodala více než dvacet milionů alb a singlů. Naposledy se nám připomněla začátkem roku filmovou písní Love Me Like You Do, s kterou zabodovala v hitparádách více než sedmdesáti zemí, nyní se Ellie konečně vrací v plné síle!

Ellie Goulding vydává zítra třetí studiovou desku, která dostala název Delirium. Základní verze alba bude obsahovat celkem šestnáct písní a nebude na ní chybět ani již zmiňovaný hit natočený pro soundtrack k filmu Padesát odstínů šedi. Stejně jako v případě předchozích alb, i tentokrát zpěvačka uvede na trh i deluxe verzi alba, které přinese celkem dvaadvacet písní.

Britská zpěvačka na své novince, která vznikala střídavě v Londýně, anglickém hrabství Herefordshire, Švédsku a Los Angeles, spolupracovala se špičkovým producentským týmem, ve kterém nechyběli Max Martin, Greg Kurstin, Ryan Tedder z One Republic, Klas Ahlund nebo Guy Lawrence z dua Disclosure. Psaní textů se ujala sama Ellie, po boku jí stál i tentokrát dlouholetý spolupracovník, skladatel a zpěvák Jim Eliot.

Část mého já vidí toto album jako experiment natočit velkou popovou desku,“ uvádí Ellie, která již veřejnosti představila pilotní singl celé desky. Song On My Mind vznikl v produkci Grega Kurstina a téměř okamžitě po své premiéře v britském éteru byl odeslán i do rádií po celém světě. První reakce na píseň i zveřejněné informace o nadcházející desce naznačují, že nové album Ellie Goulding bude dozajista jedním z nejdůležitějších titulů konce tohoto roku!

Ellie Goulding se vrací s novou deskou! Její třetí řadové album „Delirium“ vychází pod hlavičkou Universal Music 6. listopadu 2015