Dvojnice Kate Middleton přijela do České republiky na finále Muže roku!

Dvojnice Kate Middleton přijela do České republiky na finále Muže roku!

Dvojnice Kate Middleton přijela do České republiky na finále Muže roku!

Finále Muže roku přivítalo dalšího výjimečného hosta!

Královská výsost z Cambridge zavítala do České republiky na finálový večer Muže roku do Náchoda. Už v dopoledních hodinách přistála na Letiště Václava Havla v Praze, kde se občerstvila v salonku Continental a už uháněla s ochrankou v Jeepech do prezidentského apartmá v Praze. Oficiální dvojnice Kate Middleton se jmenuje Heidi Agan.

Přiletěla ve čtvrtek do České republiky a její požadavky se neliší téměř v ničem od opravdové Kate. "Ano, má ochranku, je nutné dopředu znát všechny věci s její návštěvou související, jako je například jídelníček, s kým se setká a a také její program je naplánovaný řesně na minuty", doplnil informace o Heidi ředitel atraktivní soutěže Muž roku David Novotný.

Heidi Agan má dvě děti a pracovala jako servírka, kde si vydělávala 150 Kč na hodinu. Nyní jako dvojnice Kate má desetitisíce korun za den.    "Do České republiky jsem se velmi těšila, nikdy jsem tu nebyla, a slyšela jsem samé kladné ohlasy od svých přátel o vaší zemi", pochvalovala si návštěvu České republiky.

Setkala se také s italskou zpěvačkou Sushy, která přiletěla na finálový večer zazpívat. "Těším se na všech dvanáct finalistů, prý jsou velmi dobří! Sledovala jsem je na internetu, není ale nad živé setkání", dodává Sushy, ta přijela na pozvání do Čech od svého producenta Gabriela Grillottiho a zazpívá nejen během slavnostního večera, ale i následující den, v rámci charitativního koncertu pro dětské domovy.