Dvě expřítelkyně Jágra na jednom přehlídkovém mole

Dvě expřítelkyně Jágra na jednom přehlídkovém mole

Dvě expřítelkyně Jágra na jednom přehlídkovém mole

V Tatrách letos odstartovala letní sezóna luxusní módní přehlídkou. Vodní areál Gino Paradise Bešeňová přivítal spoustu známých osobností a módních značek. Na jedinečném mole položeném na vodní hladině termálních bazénů se setkaly i dvě vnadné expřítelkyně Jaromíra Jágra, a sice Andrea Verešová a Iva Kubelková, která už běžně přehlídky nechodí. Jako modelka vystoupila na přehlídkovém mole po několika letech.

Bešeňová Fashion Opening se uskutečnil na opravdu netradičním místě. Bílé osvětlené molo zářilo na vodní hladině termálních bazénů před novým holistickým hotelem Galeria Thermal Bešeňová. Tradičního otvírání léta a zároveň také křtu hotelu se zúčastnil i slovenský prezident Andrej Kiska,který akci zahájil slavnostním gongem. Ozdobami módní přehlídky byly vnadné krásky Andrea Verešová a Iva Kubelková. Bývalé sokyně a expřítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra vynesly na odiv nádherné svatební šaty Petry Balvínové nebo modely Noemi Braz. Iva Kubelková působí v současnosti spíše jako moderátorka a herečka. Na mole se neobjevila skoro pět let. Do starého železa ale rozhodně nepatří. Její luxusní postavu i profesionalitu jí může závidět kdejaká dvacítka. „Modeling už jsem odstavila na druhou kolej, občas ale udělám výjimku jako tomu bylo teď.

V Gino Paradise se mi strašně líbí a celý fashion opening měl originální a příjemnou atmosféru. Nádherné byly i šaty, které jsem měla možnost předvádět. Jinak nyní točím seriál, budu se svou kapelou vydávat desku a věnuji  se výstavě obrazů, jak mého muže, tak i mých vlastních. V současnosti je výstava k vidění v Chebu, ale máme již zájem i z řady dalších galerií. Ke čtyřicátým narozeninám jsem od partnera dostala obrovský obraz, kde mě ztvárnil opravdu netradičním způsobem. Uvažuji, že bych ho také zařadila do výstavy,"
uvedla Iva, která fashion show spojila i s relaxem a celý víkend si v Gino Paradise Bešeňová užívala wellnessu a termálních bazénů. Ozdobou večera byla i Andrea Verešová, která v Tatrách opět ukázala bezchybnou postavu. Módní návrhářka Ida Sandor jí navíc na míru ušila originální nazdobené šaty v barvách Bešeňové, které byly vrcholem fashion show. Na party nechyběla ani Miss ČR 2008 Zuzana Jandová, která zářila v nádherných dlouhých starorůžových šatech. Celodenní fashion opening pak vyvrcholil slavnostním ohňostrojem a o afterparty se parádně postarala zpěvačka Dara Rollins, která všechny návštěvníky roztančila.