DRAČICE Z K2 POKŘTILY DESKU A VYRAZILY NA TOUR SE zakázanÝovoce

DRAČICE Z K2 POKŘTILY DESKU A VYRAZILY NA TOUR SE zakázanÝovoce

DRAČICE Z K2 POKŘTILY DESKU A VYRAZILY NA TOUR SE zakázanÝovoce

DRAČICE Z K2 POKŘTILY DESKU A VYRAZILY NA TOUR SE zakázanÝovoce

K deseti letům své existence si dívčí rocková kapela K2 nadělila novou desku “TŘI”, nový videoklip Kopie, koncertní křest v pražském klubu La Loca a 10 let tour.

Deska s názvem Tři
Vyšla koncem září, je to v pořadí třetí deska a produkovali ji Lukáš Chromek, Adrian a Rony Janečkovi. Ke třem písním z desky byly natočeny videoklipy — 1,2,3, V utajení a ten nejnovější k písni Kopie.

 

Koncertní křest a oslava 10 let v pražském klubu La Loca 8.10.2015

Kmotry desky byli zpěvák Petr Kolář, Pepa Bolan z Madrage, kapela zakázanÝovoce, a producenti Lukáš Chromek a Rony a Adrian Janečkovi. Výročním večerem provázel moderátor a novinář Jarda Špulák. Po oficialitách jako je samotný křest desky, pár slov věnovaných albu, šampaňské a poděkování, pokračoval večer v duchu speciálního koncertu se speciálními hosty. Např. Láska z kapely zakázanÝovoce si s holkama zahrál jejich píseň Neprominu. Rony a Adrian Janečkovi to rozbalili při songu Kopie. Pak zahrály holky hlavně nové věci z nové desky Tři a take průřez svými hitovkami. Večírek končil dlouho po půlnoci. Bylo přeci co slavit— třetí deska a deset let fungování dívčí rockové kapely!

10 let tour

 

Deset koncertů v Čechách a na Moravě odstartoval v Táboře 10. října a končí 16. listopadu v pražské Retro Music Hall. Obě kapely zároveň dávají šanci mladým místním talentům, protože na každý koncert hledají předkapelu, která vzejde z hlasování fanoušků na Facebooku.

“Jsme s holkama nadšené, že můžeme 10 let koncertovánínašimi fanoušky právě touto šňůrou. Moc se na ni těšíme!" říká kytaristka Klára. “A také jsme chtěly vědět jak chutná zakázanÝovoce…” dodává šibalsky baskytaristka Míša.

Seznam koncertů:

 

10.10. TÁBOR – HOTEL PALCÁT

16.10. OSTRAVA – ROCK&ROLL GARAGE

17.10. PARDUBICE – ABC KLUB

21.10. OLOMOUC – U-KLUB

22.10. BRNO – SEMILASSO

24.10. ZNOJMO – HOTEL DUKLA

6.11. HAVLÍČKŮV BROD – KLUB OKO

7.11. PŘÍBRAM – KD PŘÍBRAM

14.11. PLZEŇ – KD ŠEŘÍKOVKA

16.11. PRAHA – RETRO MUSIC HALL