Dove Sprchové gely šité na míru každému typu pokožky

Dove Sprchové gely šité na míru každému typu pokožky

Dove Sprchové gely šité na míru každému typu pokožky

Všechny kosmetické značky se potýkají s otázkou, jak vyrobit produkt, který bude vyhovovat každému typu pokožky. Značka Dove nabízí širokou řadu sprchových gelů, které se skvěle přizpůsobí jedinečným potřebám a zajistí perfektní péči o pokožku celého těla. Od receptur pro suchou kůži až po složení přizpůsobené citlivé pokožce, to vše a mnohem více nabízí sprchové gely Dove.

Každý sprchový gel Dove obsahuje směs složek přírodního původu, která napomáhá obnovit přirozenou hydrataci pokožky a zamezit opětovnému vysoušení. Spojení přísad přírodního původu, jemné čisticí složky a hydratační technologie pomáhá obnovit přirozenou míru hydratace pokožky a zajistí jí dlouhotrvající péči. Složení bez obsahu sulfátů je šetrné a poskytne vaší pokožce jemnou péči a ochranu její živé ochranné vrstvy, neboli mikrobiomu. Takto vzniká vyvážená péče o vaše tělo v široké nabídce okouzlujících vůní.

Dove Sprchový gel Deep Moisture

Pokud je vaše pokožka suchá a potřebuje hydratovat, sáhněte po luxusním krémovém sprchovém gelu Dove Deep Moisture, který zanechá pokožku hydratovanou a hedvábnou na dotek. Tento vyživující sprchový gel byl vyvinut tak, aby poskytoval co nejvíce výživných látek, které pronikají hluboko do pokožky a napomáhají její obnově.

Dove Sprchový gel Refreshing

Sprchový gel Dove Refreshing představuje spojení hydratační péče Dove se silou výtažků z okurky a zeleného čaje. Tato kombinace oživí vaši pokožku a zajistí vám ten nejlepší start do dalšího dne. Povzbuzující sprchový gel Dove ve vás zanechá pocit svěžesti po celý den, a díky svému hydratačnímu složení zároveň dodá vaší pokožce hebkost. Svěží vůně okurky a zeleného čaje nastartuje vaši mysl i tělo.

Dove Sprchový gel Reviving

Dove Reviving spojuje hydratační péči Dove s výtažky z granátového jablka a ibiškového čaje a představuje skvělý způsob, jak probudit smysly. Vytváří lehkou nadýchanou pěnu, snadno se smývá a zanechá pokožku provoněnou svěžími a sladkými tóny. Navíc poskytne vaší pokožce okamžitou výživu a také dlouhotrvající péči, díky níž bude jemnější a hladší po každém umytí.

Dove Sprchový gel Purifying Detox

Kůže, která je opakovaně vystavována rušnému městskému životu a znečištěnému ovzduší, potřebuje důkladné a hloubkové vyčistění. Pro tento typ pokožky zvolte Dove Purifying Detox, který díky receptuře se zeleným jílem odstraňuje z pokožky každodenní nános nečistot. Čistá, zklidňující vůně očistí nejen tělo, ale zároveň uklidní i vaše smysly.

Dove Sprchový gel Hydrating Care

Rychlou, ale účinnou hydrataci zajistí varianta sprchového gelu s březovou vodou a aloe vera. Toto spojení v sobě nese klasickou péči Dove s lehkým a čistým složením, které osvěží, obnoví a hydratuje vaši pokožku.

Všimli jste si, že naše lahve jsou nyní vyrobené ze 100% recyklovaného plastu?

Doporučená maloobchodní cena sprchových gelů: 85,90 Kč (250 ml)/ 129,90 (500 ml)