Domácí relax od Conceptu

Domácí relax od Conceptu

Domácí relax od Conceptu

Domácí relax od Conceptu

I když je letošní zima prozatím velmi mírná, studených večerů je v ní víc než dost. Proč si je ale neudělat hezké a v klidu domova se nepostarat o své tělo. Pár produktů od značky Concept vám v tom bude rádo nápomocno. Stačí si jen vybrat.

Masážní vana s pedikúrou Concept MV 7140

Po dlouhém dni vám vaše nohy budou za relaxaci v této vaničce opravdu vděčny. Díky 336 masážním bodům, 4 masážním válečkům a funkcí dohřívání vody zvládne totiž masáž nohou na jedničku. Má také 3 provozní funkce pro zlepšení prokrvení pokožky a krevního oběhu v oblasti chodidel – masáž, infračervené světlo a vzduchové bublinky. Vana vyniká i velmi bohatou výbavou pro pedikúru, která obsahuje pemzu, masážní kartáček a masážní kuličkový nástavec. Vybavena je i praktickým označením výšky hladiny vody, okrajem pro snadné vylévání vody a protiskluzovými nožičkami.

Cena: 1.199 Kč

Elektrická zahřívací dečka Concept DV 7340

Výborně se hodí pro takzvanou termoterapii, kdy působení tepla uvolňuje svaly, umožňuje tělu celkovou relaxaci a ulevuje od bolesti. Je tvarována tak, že přesně padne na krk a záda a má tři stupně regulace teploty a měkký potah, který lze prát v pračce. Automaticky se vypnou po 90 minutách provozu, má úsporný 100wattový příkon a praktickou 2,5 metru dlouhou šňůra. Kromě příjemné relaxace může teplo dečky ulevit i od svalových, ischiatických, kloubních a revmatických bolestí.

Cena: 899 Kč

Elektrická vyhřívací bota Concept BV 1010

Teplo máme rádi všichni a to především v zimě. Vyhřívací bota z příjemného plyšového materiálu má tři stupně regulace nastavení teploty a automaticky se vypnou po 90 minutách provozu. Zaručeně si ji báječně užijete nejen u televize, ale třeba i po zimní procházce. Její potah lze prát v pračce.

Cena: 799 Kč

Rychlovarná konvice Concept RK 3080

Zimní večery, a nejen ty, si lze zpříjemnit i nějakým tím lahodným teplým nápojem. Pokud se tak rozhodnete, bude se vám tato magicky modrá nerezová rychlovarná konvice opravdu hodit. Má objem 1,7 litru a vyniká velmi rychlým ohřevem – šálek vody uvaří za neuvěřitelných 40 sekund – a navíc má i speciální systém pro snadné nalévání. Topná spirála je ukryta pod dnem z kvalitní nerezové oceli a jako jediná na trhu poskytuje značka Concept tříletou záruku na středový 360° konektor značky OTTER.

Cena: 699Kč

Více o produktech na www.my-concept.cz