Domácí pohoda

Domácí pohoda

Domácí pohoda

Podzimní počasí je jako stvořené pro domácí lenošení. Zachumlejte se do hřejivé deky, nalijte si šálek bylinkového čaje, zapalte vonné svíčky a užívejte si chvilky, které máte jen a jen pro sebe. Využijte je na aktivity, na které jste neměli během léta čas. Pročtěte si knížku, na kterou se už dlouho těšíte, podívejte se na oblíbený seriál, věnujte se tomu, co vás naplňuje.

Zpříjemněte si čas strávený doma o něco víc a udělejte si radost novou stylovou domácí soupravou. Nejenže vám vykouzlí úsměv na tváři, ale přispěje i k vaší celkové osobní pohodě. A ta je v současném nelehkém období velice důležitá.

To, že trávíme značnou část podzimu doma, přece neznamená, přestat se starat o svůj zevnějšek. Neznamená to chodit doma v šatech a dokonalém make-upu, ale pěkně upraveně můžete vypadat i v pohodlném a slušivém domácím oblečení. Zkuste vyměnit svou obnošenou teplákovku za něco stylovějšího a uvidíte, že se rázem zlepší i vaše nálada. I drobnosti dokážou potěšit.

Vsaďte na příjemné a hřejivé kousky, ve kterých se budete cítit jako v bavlnce. Dáte přednost pohodlné teplákové soupravě nebo hřejivému domácímu overalu? Jestli patříte k těm zimomřivějším, oblečte si přes bavlněné tričko heboučký pletený kardigan a užívejte si chvilky doma naplno.

Představujeme ukázku domácího oblečení a doplňků z aktuálních kolekcí značek Cellbes, Deichmann a F&F.